Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Nina Menkynová: „Konšteláciu by som odporučila aj ľuďom, ktorí sú príliš v hlave.“

terapia

Nina je terapeutka, koučka, lektorka, píše články a veľa publikuje. Okrem toho už takmer 15 rokov miluje a učí jogu. Venuje sa procesorientovanej psychológii a v súčasnosti je viacnásobnou certifikovanou absolventkou dlhodobého výcviku systemických konštelácií podľa Berta Hellingera.

Systematický prístup aktívne a s veľkou úctou využíva v terapiách a aj ako súčasť koučovacích techník. Je aktívnou a jednou zo zakladajúcich členov Inštitútu systemickej práce a konštelácií. V tejto epizóde sa dozviete viac o systemickej práci, priebehu a stavaní si konštelácie, ale aj o benefitoch, ktoré do života môže priniesť.

Dopraj svojmu telu v týchto chladných dňoch aj dúšok výborného bylinkového čaju. V našom e-shope na teba čakajú hneď dva druhy. Jeden podporí tvoju imunitu a druhý dostane tvoje telo ale aj dušu do dokonalej rovnováhy.

Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.