Všetky

MUDr. Igor Brizlák: Ajurvéda ako liečebný systém v lete 4

ajurvéda

V letnom období je dôležité udržiavať ohnivú pitta dóšu v rovnováhe, pretože príliš veľa ohňa nás môže spáliť zvonku aj zvnútra. Nasledujúce ajurvédske tipy vám môžu byť nápomocné na prežitie leta v pohode, zdraví a harmónii.

MUDr. Igor Brizlák sa špecializuje na anestéziológiu a intenzívnu medicínu, dvadsať rokov pracuje aj v záchrannej zdravotnej službe. Akútna medicína má nezastupiteľné miesto pri náhlych, život ohrozujúcich stavoch. Väčšina ľudí však trpí chronickými, najmä civilizačnými chorobami, a to ho priviedlo k ajurvéde. Už 11 rokov sa venuje holistickému prístupu k liečbe chronických ochorení na princípoch ajurvédy a integratívnej medicíny.

Buď vnímavá a láskyplná k svojmu telu. S nami môžeš pátrať viac o strave a liečení prostredníctvom nej. Ponúkame ti mnoho skvelých videí s odborníkmi o zdravom a vyváženom stravovaní. Objavuj s nami seba samú ❤️.

Okrem toho sa už môžeš začať tešiť na ďalšiu prichádzajúcu výzvu. Už 4.9. štartujeme Reštart po lete ! Poď sa pridať a vyformuj svoju postavu snov. Bude to spoločná, energiou nabitá jazda, ktorá ťa zaručene bude baviť!

online cvičenie
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker
Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Kategórie

Fitshaker podcastyvýhody ajurvedyajurveda