Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Miška (-4,8 kg): „Najväčší úspech bol, že som sa konečne cítila lepšie psychicky.“

cvicenie doma

Miška už odpočítava dni do výzvy do plaviek. My ti čakanie spríjemníme práve jej príbehom 😊.

Daj sa do čítania!

Miška, na začiatok nám povedz, ako si sa dostala k Fitshakeru 😊.

Ak si dobre spomínam, pred približne tromi rokmi mi na Facebooku vyskočila reklama na Fitshaker.

V tom čase som mala 1,5-ročného synčeka a povedala som si, že by som chcela konečne niečo so sebou robiť. Pár videí som si odcvičila, ale po krátkom čase som zistila, že som znovu tehotná 😀, tak som s cvičením prestala.

Po narodení druhého synčeka som sa párkrát aj snažila cvičiť s Fitshakerom, ale nejako som mala pocit, že nič nestíham, nieto ešte cvičiť. No minulý rok od septembra starší syn nastúpil do škôlky a začal sa kolotoč chorôb.

pomôcky na cvičenie doma

Pamätám sa, ako sme 2 mesiace nevyšli z bytu, nanajvýš som išla na prechádzku s naším psíkom, lebo sme boli stále chorí. A vtedy som sa nejako prestala ovládať v jedení a jedla som všetko, čo mi prišlo pod ruku, pribrala som 7 kg ako nič.

Po tomto období som si povedala, že je načase niečo so sebou konečne robiť. Vtedy mi znovu vyskočila reklama na Facebooku na Novoročnú výzvu 2023 a to bolo presne to, čo som potrebovala 🙂.

Vyhovuje ti cvičko z domu? Nemáš pocit, že je to málo 😊?

Cvičenie z domu je pre mňa momentálne najlepšie, čo môže byť 😀. Keďže sa mi od synov nedá odchádzať do fitneska, mám ho doma spolu s nimi 😂.

A najviac sa mi páči, že si viem videjko s cvičením zapnúť kedykoľvek počas dňa, ako to vyhovuje mne. Skoro každý deň som si po hlavnom videu dávala aj bonusové videá, takže mne to dokonale stačilo.

tipy na cvicenie doma

Do každej výzvy alebo premeny ideme s nejakým cieľom, či už schudnúť, cítiť sa lepšie, alebo nabrať kondíciu. Ako to bolo u teba😊?

Mojím cieľom bolo asi všetko dokopy 😂. Ale tak hlavne som chcela schudnúť, aby som sa vo svojom tele znovu cítila dobre.

V novoročnej výzve si bola našou ambasádorkou v skupinke, aká to bola pre teba skúsenosť?

Brala som to ako výzvu vo výzve 😀, keďže to bolo pre mňa niečo úplne nové, a bola to naozaj úžasná skúsenosť, za čo ešte raz veľmi pekne ďakujem 🙂.

Ani vo sne by mi nenapadlo, že by som dostala takúto príležitosť, a bum, podarilo sa 🙂. A to ma ešte viac motivovalo, aby som na sebe makala a zvládla výzvu až do úplného konca. Bol to môj ešte väčší hnací motor 🙂.

cvicenie doma pre zaciatocnikov

Ako by si zhodnotila výzvu? Bola vyskladaná tak, že ju zvládol naozaj každý 😊?

Bola to moja prvá dokončená výzva a za mňa bola úplne skvelá, naozaj.

Myslím si, že ju určite zvládol každý, keďže vždy sa dal vybrať ľahší či ťažší variant cvičenia, takže si to dokázal každý prispôsobiť podľa seba.

online cvičenie

Veľmi nás zaujíma tvoj úspech – ako a v čom bola výzva pre teba úspešná? Zlepšenie kondície, lepšia ohybnosť alebo aj nejaké kilá dole 😊?

Pre mňa bol najväčší úspech, že som sa konečne cítila lepšie psychicky 🙂, veľmi sa mi zlepšila kondícia a schudla som skoro 5 kg.

Jednoducho som sa konečne začala cítiť lepšie vo svojom tele. A čo sa veľmi teším, cvičenie sa stalo mojou dennodennou neodmysliteľnou súčasťou.

trening

Ako si počas výzvy upravila stravu? Riadila si sa aj stravovacími videjkami z výzvy 😊?

Začala som jesť menšie porcie a hlavne oveľa viac zeleniny a ovocia. A po 18.00 hod. som sa snažila už nejedávať. Večerné prejedanie sa bol môj veľký problém. Vyskúšala som aj niektoré recepty od Ivky, ktoré boli naozaj vynikajúce.

Najviac som ich praktizovala počas raňajok, a keďže zbožňujem sladké, bála som sa, či naň nebudem mať chuť počas dňa. Ale tým, že som si robila raňajky väčšinou na sladko, cez deň som na to vôbec ani nepomyslela.

Čo by si poradila žienkam, ktoré sú odhodlané, ale boja sa, že nezvládnu celú výzvu?

Aby sa toho nebáli, ale išli si za svojím cieľom a verili, že to zvládnu. Podpora Fitshaker skupinky je naozaj skvelá.

Na záver nám prezraď, či sa s nami chystáš aj do výzvy do plaviek 😊.

Samozrejme, že áno, neviem sa jej už dočkať 😀, normálne odpočítavam dni 😀🙂.

Poď si s nami zmeniť svoju postavu aj ty vo Výzve do plaviek 2023, ktorú odštartujeme už 2.5.

Pridaj sa k nám a prihlás sa ešte dnes:

Vyzva do plaviek 2023
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.