Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Chceš sa v lete cítiť skvele? Poď do nášho nového programu LETO VO FORME!

Leto vo forme

Leto je tu a s ním aj nekonečné možnosti, ako si užiť krásne slnečné dni a zároveň zostať aktívne!

Ani v lete nemusí byť cvičenie náročné či monotónne – je to skvelá príležitosť vyskúšať niečo nové a zábavné. Predstav si pokojný pilates pri bazéne, energickú tabatu na brehu jazera, či kruhový tréning v nádhernej záhrade.

Toto všetko sme pre teba pripravili v úplne novom 28-dňovom programe: Leto vo forme! ☀️

Základné informácie

  • Program Leto vo forme odštartujeme 8. 7. 2024. Stačí, keď si nastavíš tento program a tréningové videá na každý deň sa ti automaticky nahrajú do tvojho kalendára.
  • Zapojiť sa môžu všetci členovia (PREMIUM aj VIP). Ak ešte nie si člen, radi ťa medzi sebou privítame. Členstvo u nás stojí od 9,90 € na mesiac.
  • Tento program je plný letnej energie – cvičíme pri vode či v krásnej letnej záhrade. Vytiahni von svoju podložku aj ty a užívaj si pri cvičení vitamín D a svieži letný vánok.
cvicenie na doma

#1 Cvičenie na každý deň

Harmonogram cvičení zostavili naši tréneri zo svojich obľúbených tréningov – každý týždeň ťa čaká parádny mix cvičení (Tabata, Pilates, Sexy Body, Joga, Circuit training) a nehrozí žiadna nuda!

Môžeš sa tešiť na cvičenia s Andrejkou Peniakovou, Matejom Olejárom, Jankou Jánošíkovou a Janom Cahom.

Vieme, že v horúčavách sa cvičí o čosi ťažšie, preto ťa v tomto letnom programe čakajú kratučké 15-minútové rýchlovky, keď ťa bude zmáhať letné slniečko, ale aj 30-minútové plnohodnotné tréningy, po ktorých sa môžeš hodiť rovno do bazéna. Spoločne precvičíme všetky partie, aby sme sa aj počas leta udržali vo forme.

Andrejka Peniaková

Matej Olejár

Jan Caha

Janka Jánošíková

#2 Motivácia dňa

Čakajú ťa 4 týždne, počas ktorých budeš mať nielen podporu našich trénerov, ale tiež sa ti budú osobne prihovárať v našej facebookovej skupine Cvičíme doma s Fitshaker (je nás tam už vyše 50-tisíc). Každý týždeň ťa bude sprevádzať jeden tréner, ktorý ti prezradí množstvo užitočných informácií o cvičení, strave a... dozvieš sa aj rôzne pikošky z ich osobného života 😉!

Navyše si každý štvrtok môžeš dať „limonádku s trénerom“. Presne takto sa budú volať naše živé vysielania s trénermi, na ktorých sa ich budeš môcť spýtať čokoľvek, čo ťa zaujíma.

A ak živý prenos nestihneš? Toto vysielanie si môžeš pozrieť samozrejme aj zo záznamu.

#3 Bonusy

K tomuto letnému programu sme pre teba pripravili parádny letný e-book na stiahnutie: Grilovací špeciál.

Tento jedinečný receptový manuál ti prinesie široký výber receptov na grilovanie mäsa, chutné vegetariánske recepty, letné dresingy a marinády, osviežujúce šaláty, ktoré dokonale doplnia každý grilovaný pokrm. Navyše sú tieto recepty zostavené tak, aby boli zdravšie než bežné grilovanie s kupovanými výrobkami plnými konzervantov. Vďaka tomu si môžeš dopriať chutné jedlá bez výčitiek a užiť si grilovanie naplno.

Premeň bežné grilovanie na nezabudnuteľnú kulinársku zážitkovú cestu, ktorú si tvoji priatelia a rodina budú dlho pamätať.

grilovacka

#4 Súťaž

Aby sme ťa ešte viac namotivovali, 5 z vás, ktoré splnia naše podmienky, odmeníme.

Pripravili sme tieto ceny:

  1. Raňajky na jeden mesiac (balíček bude obsahovať 2x balenie kaše, 2x Fitnutky, 2x čaje a 2x proteín)
  2. Fit(shaker) outfit podľa tvojho výberu (balíček bude obsahovať 1x vršok, 1x športovú podprsenku, 1x spodný diel)
  3. Výbavu do tvojho domáceho fitneska (balíček bude obsahovať 1x podložku na cvičenie, 1x balenie expanderov, 1x overball, 1x slidery)
  4. 2x inšpiráciu do fit kuchyne (3x kuchárky podľa tvojho výberu)

Podmienky súťaže

Ak sa chceš zapojiť do súťaže, stačí, ak budeš od 8. 7. do 4. 8. cvičiť podľa našich videí, ktoré sa ti v rámci programu Leto vo forme automaticky nahrajú do tvojho kalendára, a po skončení programu vyplníš krátky dotazník, ktorý ti pošleme e-mailom. Na základe vyplneného dotazníka potom vyžrebujeme 5 z vás, ktoré odmeníme krásnymi cenami. Výherkyne oznámime najneskôr 15. augusta 2024 a budeme ich kontaktovať e-mailom.

Odporúčame dodržiavať náš harmonogram, ale ak ti niektoré video nevyhovuje alebo si chceš zmeniť poradie, môžeš. Ak si v cvičení pokročilá, môžeš si medzi tieto cvičenia zaradiť aj HIIT alebo TABATU.

sutaz
sutaz
sutaz
sutaz

#5 Je tento program vhodný aj pre teba?

  • Áno, ak si bola vo Výzve do plaviek a chceš pokračovať v pravidelnom cvičení ďalej. Videá pre pokročilých budú pre teba do ideálne.
  • Áno, ak si doteraz necvičila, ale máš veľkú chuť začať. Videá pre začiatočníkov budú pre teba to ideálne.

V programe Leto vo forme si môžeš vybrať cvičenie podľa svojej kondície a síl. Nájdeš tu totiž videá aj pre začiatočníkov a aj pokročilých. Výber je vždy len a len na tebe.

A najlepšie na tom všetkom je, že vďaka našej Fitshaker aplikácii si môžeš cvičenie užiť naozaj kdekoľvek, trebárs aj na dovolenke! Stačí ti mobil alebo notebook a pripojenie na internet.

Leto je čas na zábavu, objavovanie a nové zážitky, a my veríme, že aj pohyb môže byť jedným z nich. Neváhaj a pridaj sa k nám v programe Leto vo forme. Spoločne premeníme toto leto na obdobie plné radosti, pohybu a zdravia 🌞.
Fotka autora
Marcela Maráčková
Marketing assistent

Som drobná, pozitívna žienka s kreatívnou dušou. Od malička milujem tanec, cestovanie a mačičky. Vo voľnom čase rada tvorím videá, zapletám účesy alebo maľujem. Verím v lepšie zajtrajšky.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.