Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 35: O liečivej delfínoterapii so Zuzanou Mathéovou

soundhealing

Delfínoterapia sa označuje aj ako DAT – Dolphin Assisted Therapy. Má pozitívny vplyv na zvýšenie životnej sily a kreativity, ako aj na celkovú psychickú pohodu a vyrovnanosť človeka. Ide o druh holistickej metódy, špeciálne upravený a kontrolovateľný kontakt človeka s delfínom s cieľom zvyšovať liečebný efekt. V tejto epizóde si vypočujete rozhovor so Zuzanou Mathéovou, ktorá je špeciálnou pedagogičkou, delfínoterapeutkou a pri svojej práci využíva aj soundhealing. Teda vibráciu, rezonanciu a frekvenciu tibetských misiek a gongov, ktoré dokážu zharmonizovať telo aj myseľ.

Zuzka miluje cestovanie a má van, ktorý pomenovala Rudi. Vozí v ňom všetky gongy, tibetské misky a hlavnou myšlienkou je to, že svoju dobrú vibráciu, ktorú vytvárajú tieto nástroje, môže priniesť, kdekoľvek príde.

delfínoterapia

Vypočuj si aj ďalšie epizódy Fitshaker podcastov:

fitshaker
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.