Fitshaker podcast č. 21: O movemente, vzťahu a živote s Mary a Adriánom Bartalosovcami

Herečka Mary Bartalos je známa zo slovenskej filmovej, seriálovej aj divadelnej scény, s ktorou sa na chvíľu rozlúčila a začala sa naplno venovať vzťahu s manželom Adym a ich malému synovi Noelovi. Ady je tréner movementu a práve láska k pohybu spojila aj túto dvojicu. Spoločne vedú Malé kreatívne štúdio s veľkým srdcom a rodinnou atmosférou, v ktorom môžu svoje schopnosti rozvíjať všetci nadšenci rôznorodého pohybu. V rozhovore s Adri prebrali movement, na akých základoch je postavený, ako presahuje do každodenného života a čo ich na ňom fascinuje. Tiež prezradili, prečo sa vzali už po troch mesiacoch známosti, ako posilňujú svoj vzťah a ako vychovávajú malého Noela.

Zoznámili sa na hodine movementu, prvé rande mali o desiatej večer pri zabíjačkovej mise pre dvoch a po troch mesiacoch sa vzali. Milujú cestovanie a syna Noela, ktorý má pohyb v génoch, lebo občas je nezastaviteľný.

mary bartalos

 

 

 

 

Zamiluj sa do pohybu aj ty. Jednou z možností je aj vyskúšať naše cvičenie na doma. V online fitku Fitshaker.sk nájdeš množstvo programov, kopec profi trénerov, stačí si len vybrať podľa seba, či ťa láka joga, pilates, tabata, HIIT, alebo chceš vyskúšať mix rôznych cvičení:

cvičenie na doma

 

Mohlo by ťa zaujímať aj:

Fitshaker podcast č. 17: Spoznaj cvičiteľku a hlas Fitshaker podcastu Andrejku Peniakovú

Fitshaker podcast č. 19: Jogou proti stresu a úzkosti s Ninou Menkynovou

Ako je prepojený pohyb, myslenie a zdravie?

Adriana Špronglová

Článok bol pridaný dňa 22/02/2021 a zaradený do kategórie: Fitshaker podcasty   |   Autor: Adriana Špronglová

Komentáre