Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 20: Ako nájsť, udržať a cítiť lásku vo vzťahoch z pohľadu psychoterapeutky

Psychoterapeutka Denisa Zlevská nám prezradí, ako vyzerá láska vo vzťahu, ako druhému lepšie porozumieť, ako vo vzťahoch rásť. Mať dobré dlhodobé vzťahy je totiž jeden zo základných pilierov spokojného života, a je preto fajn, aby sme sa v nich „naučili chodiť“. Tento podcast nás to síce nenaučí, ale prinesie nám inšpiráciu a tipy, čo si začať na sebe všímať a čo možno začať robiť trochu inak. Lebo slovami Denisky, „láska je zručnosť“.

Deniska spolu s manželom vytvorili parádny portál www.vzťahovo.sk, ktorý cez blogy, podcasty a hry prináša párom inšpiráciu na to, ako svoj vzťah zlepšiť či udržať naplnený.
vztahovo
 
fitshaker podcast
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.