Evička(- 40 kg): „Niekedy je ťažké skĺbiť 3 deti, domáce práce, no čas na cvičenie si vždy nájdem.“

Práve teraz, keď máme po Novoročnej výzve 2020 sa motivačné rozhovory hodia viac než obvykle. Prečo? Jednak preto, aby sme ukázali, čo všetko ste v nej dokázali a ako ste na sebe makali a hlavne preto, aby sme sa motivovali a vytrvali. Pretože výzvou nič nekončí. Výzvou sa to len začína.

Evička, na začiatok nám prosím porozprávaj o svojich začiatkoch.

Začiatky boli ťažké, v tehotenstve som pribrala 35 kg, po pôrode som sa cítila hrozne. Mala som zo seba depresie. Január 2018 bol mesiac, kedy som mohla pomaličky začínať zaťažovať telo, nakoľko som mala sekciu. To bola prvá výzva, ale začínala som ju pomaličky a naučila sa pri nej štartovať a počúvať svoje telo, čo je preňho najlepšie.

Počas tohto obdobia sa mi podarilo schudnúť 10 kg, to som už začínala mať zo seba lepší pocit, a to ma stále posúvalo ďalej a ďalej. Potom začala Výzva do plaviek, to už bolo omnoho lepšie. Už som bola rozcvičená, mala lepšiu kondičku, podarilo sa mi dať dolu ďalších 13 kg.

schudnut

 

Mala si aj svojho obľúbeného trénera, ktorý ťa vedel stále namotivovať?

Najradšej som mala videjká s Janym a Diankou.

cvicime doma

 

Ako sa počas výzvy zmenil tvoj jedálniček? Naučili ťa stravovacie videá nejaké nové veci a poskytli ti nové informácie?

Určite áno, naučila som sa čo a ako môžem kombinovať, kedy a ako jesť. Našla som v tom zdravý životný štýl.

 

Kto bol doma tvojou najväčšou podporou? Mala si počas výzvy aj ťažšie chvíle, keď si nevedela ako ďalej? Ak áno, ako si ich zvládala?

Najväčšou podporou bol môj priateľ a staršie deti. Teraz, keď sa pozrú na moju fotku pred premenou, tak sa smejú. Určite to boli ťažké chvíle, nastali aj krátke zlyhania, ale posúvalo ma to ďalej. Sme ľudia a máme právo na zlyhania, ale zlyhanie musí človeka nakopnúť. Potom sa postavím, vzopriem sa tomu a ukážem, že som silná a dotiahnem to do cieľa.

zdrave chudnutie

 

Evička, koľko kg sa ti nakoniec podarilo dohromady schudnúť?

Teraz spolu je to – 40 kg a v páse – 25 cm. Určite to pre mňa nekončí, idem ďalej, ešte 7 kg chcem dať dolu a vyformovať a spevniť telo.

 

Pôjdeš s nami aj do Výzvy do plaviek?

Určite idem aj do plavkovej výzvy, na ktorú sa už teším. Je niekedy ťažké skĺbiť 3 deti, domáce práce, niekedy už večer nevládzem, ale na cvičenie si vždy čas nájdem, je to môj relax.

 

Máš aj nejaké povzbudivé slová pre kočky, ktoré váhajú, či ísť do toho s nami?

Určite chcem všetkým odkázať, ak ešte váhajú, či ísť do boja s Fitshakerom, tak nech to urobia. Na začiatku môžu byť zlyhania, čo je úplne normálne, lebo na začiatku sa len učíme či už zdravšiemu stravovaniu, či zvýšenému pohybu. Ale telo si zvykne a začne si to vyžadovať a prichádzajú pocity šťastia. Výzvami to vôbec neskončilo, v stravovaní som našla zdravší spôsob života, neberiem to tak, že musím, ale že chcem a to je rozdiel.

ako schudnúť z brucha

Cítiš to? To je príval energie. Bež chytro zapínať notebook a videjko a poď na sebe i naďalej makať.

 

Na výber máš vyše 600 cvičení, dokonca už aj nový program pre detičky. Cvič doma, formuj krásnu postavu z pohodlia svojej obývačky:

cvičenie pre ženy

 

Že je naozaj možné schudnúť aj vyše 20 kg vďaka cvičeniu na Fitshakeri ťa presvedčia aj tieto dámy:

Janka, mladá mamička, schudla cvičením doma vyše 30 kg

Aj Nadja nezaháľala a dnes je o vyše 20 kg ľahšia

Gabika si na svoje 40-te narodeniny dala darček v podobe -30 kg dole

Veronika Kašická

Článok bol pridaný dňa 17/03/2020 a zaradený do kategórie: Premeny   |   Autor: Veronika Kašická

Komentáre