Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Dida Mozoláková: „Príroda je obrovský supermarket s čerstvým tovarom.“

strava na jeseň

Dida je vyštudovaná pedagogička a niečo z tejto profesie jej zostalo, lebo cez knihy, sociálne siete či workshopy učí ľudí, ako ľúbiť prírodu, jej dary a byliny. Práve tie sú jej najväčším životným koníčkom. Rada hľadá spôsoby, ako prepájať lásku k prírode a domácu stravu na dosiahnutie maximálneho benefitu pre zdravie detí a celej rodiny. Divoké jedlé byliny sa snaží jednoducho zakomponovať aj do bežnej stravy. Je autorkou knihy Liečivá sila divokých byliniek a niekoľkých e-bookov, ktoré sú dostupné aj na jej webe .

S Didou sme sa v tejto epizóde rozprávali najmä o tom, aké byliny, plody a korene nám príroda ponúka na jeseň a akými najrôznejšími spôsobmi ich môžeme spracovať a využiť.

Veríme, že bol rozhovor pre teba podnetný. Môžeš si vypočuť aj ďalšie epizódy s inšpiratívnymi rozhovormi. Na výber máš mnoho skvelých tém. Veríme, že ťa niektorá z nich zaujme 😊.

Ďalšou inšpiráciou, ale tentokrát pre rok 2024 je náš Fitness diár, ktorý už na teba čaká v našom e-shope. Nielenže ťa bude zásobovať pravidelnou motiváciou na ceste za tvojím zdravým ja, ale bude verným spoločníkom aj v kuchyni. Môžeš si jeden pre seba uchmatnúť priamo tu:

fitness diár 2024
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.