Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

VÝZVA DO PLAVIEK 2021 - Problémy pri chudnutí

Markéta Gajdošová
Markéta GajdošováVÝZVA DO PLAVIEK 2021
Náučné video
4.7
8 min
0 videní

Informácie o cvičení

Krásne ránko, deň alebo večer, :-) podľa toho, kedy si sa rozhodla spustiť toto predposledné stravovacie video, v ktorom sa porozprávame o najčastejších problémoch, s ktorými sa pri chudnutí pravidelne stretávame. 

Povieme si, čo robiť keď:

 • nemáš pevnú vôľu či motiváciu
 • chudnutie „nefunguje“, stagnuje, resp. nejde podľa tvojich predstáv
 • nemáš podporu v rodine a okolí
 • máš nesprávne nastavený príjem

A zároveň Ti Markétka prezradí, ako si poradiť s nástrahami stravovania v reštauráciách, oslavách či letných opekačkách :-)

Pripravili sme si pre teba aj zopár tipov na články, v ktorých sa dozvieš ďalšie nové infošky k spomínaným témam. Nezabudni si prečítať  10 tipov ako si získať a udržať peknú postavu, čo si neobjednať v reštaurácii, keď chceme jesť zdravo a bez výčitiek, ako ťa môže zlyhanie posunúť v chudnutí vpred a odporúčame si pozrieť aj týchto 5 negatívnych vecí, s ktorými sa môžeš pri chudnutí stretnúť, ale nesmú ťa za žiadnu cenu odradiť. :-)

Veríme, že videjko, ako aj články ti poskytnú dostatok zaujímavých informácií a nezabudni, že ak máš akúkoľvek otázku, Markéta ti na ňu zodpovie v komentári pod videom. 

Maj pohodový dník plný úsmevu a dobrej nálady. :-)

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Markéta Gajdošová
Markéta GajdošováVÝZVA DO PLAVIEK 2021
Som certifikovaná výživová poradkyňa, nutričná koučka, spoluautorka bestselleru Cesta k opravdovému jídlu, autorka podcastov Marketa's Vibes a zakladateľka konceptu mg coaching® zaisťujúceho vlastný tím a tiež vlastnú značku produktov jedla založeného na filozofii kvalitnej výživy. Láske k výžive som podľahla v Los Angeles, kde som žila a študovala. Osobná vášeň, ktorá pôvodne nebola kariérnym zámerom, sa vďaka kaskáde životných prevratov a momentov, ktoré sa stali v správnej chvíli, zmenila na oblasť, ktorá udala môj smer a definovala náplň toho, čo dnes vnímam ako svoje poslanie a do čoho investujem všetku svoju energiu, lásku a zapálenie. Vďaka zahraničným skúsenostiam a osobnej ceste svoju prax už od začiatku zakladám na prepájaní súvislostí, celostnom prístupe k zdraviu a k šíreniu myšlienky, že strava neovplyvňuje iba to, ako vyzeráme, ale predovšetkým to, ako sa cítime a ako bez zveličovania žijeme. V dnešnej dobe, v ktorej sme obklopení extrémami, nie je jednoduché nájsť rovnováhu, porozumieť potrebám svojho tela a dospieť do štádia, v ktorom človek miluje sám seba a je schopný žiť šťastný a zdravý život. O to je to však dôležitejšie. Sama na sebe som si vyskúšala, nakoľko môže správne nastavený jedálniček zmeniť život k lepšiemu. Po návrate do Českej republiky a po potvrdení si statusu certifikovanej výživovej poradkyne akreditáciou MŠMT som si začala čím ďalej tým intenzívnejšie uvedomovať, na akej úrovni sa u nás služby podobného typu nachádzajú, a nedokázala som sa s tým stotožniť. Práve impulz zmeniť túto situáciu stál za budovaním filozofie, za ktorú staviam svoje meno dnes. Pretože mojou prioritou bolo vždy prepájanie zmysluplného poslania vo výžive a osobných výziev, túžba ďalšieho posunu na seba nedala dlho čakať a pridala som aj nadväzujúce štúdium klinickej výživy na Florida International University v Miami , ktorého frekventantkou v súčasnosti som. Na akademickej pôde som vďaka predchádzajúcej niekoľkoročnej praxi v odbore dostala tiež možnosť podieľať sa na výskume pod záštitou Robert Stempel College of Public Health , ktorá bola prvým krokom k premene mojej dlhodobej vízie česko-americkej pôsobnosti na realitu. Instagram: @marketgajdosova Podcast: Marketa's Vibes Značka: MG (via https://shop.acupofstyle.com/mg/) Kontakt: www.marketagajdosova.com marketa@marketagajdosova.com
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP