Total body workout

Info o videu:

Precvičiť celé telo a poriadne sa zapotiť za 30 minút? Áno, dá sa to! :-) Toto video je tomu dôkazom. Naučíme sa robiť výpady, ktoré sú skvelé na zadok a stehná, dáme si rôzne cviky na brucho, kondičné cvičenia ako napríklad tzv. rýchle nôžky, ale aj koordinačné cvičenia na posilnenie celého tela. Priprav si uteráčik – budeme ho potrebovať :-).

Pomôcky: dobrovoľné- vyvýšená podložka napr. steper alebo schodík, stolička, príp. gauč, podložka na cvičenie

Info o cvičení

Nemáš dosť času na cvičenie? Chceš spáliť kalórie, ale taktiež posilniť problematické partie tela? Práve preto vznikol Dynamic Pump! Aby Ti ušetril čas a rýchlejšie ťa priblížil k tvojmu cieľu. Dynamic Pump je spojenie kondičného a posilňovacieho cvičenia. To znamená, že budeme nielen spaľovať a potiť sa, ale taktiež rysovať krásne krivky počas jednej hodiny súčasne!

Jednou vetou: Dynamická hodina, pri ktorej sa nielen zapotíš, ale aj krásne vyformuješ postavu.

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie, schodík

Vhodné pre: začiatočníkov, pokročilých

Ciele: znižovanie hmotnosti, formovanie postavy, zvyšovanie sily

Inštruktorka

Lea Grančič

Ahoj, volám sa Lea a v nasledujúcich riadkoch by som ti chcela predstaviť moju prácu, hobby a neoddeliteľnú súčasť života v jednom. Ako lektor a prezentér skupinových cvičení pôsobím už viac ako 16 rokov. Už počas štúdia na vysokej škole FTVŠ  a MFF UK som začala pôsobiť ako inštruktor aerobiku a posilňovacích foriem skupinových cvičení. Vzhľadom na to, že ...

Zobraziť viac

Komentáre