Štíhle stehná a pekný zadok

Info o videu:

Spáliť tuky? Zlepšiť kondíciu? Posilniť zadok a stehná? V tomto videu sa poriadne zapotíme a vďaka intervalovému tréningu bude naše cvičenie efektívnejšie. Na úvod sa zahrejeme jednoduchými kardio cvičeniami a následne budeme robiť rôzne podrepy či výpady v menšej a väčšej intenzite. Toto cvičenie plné energie budeš jednoznačne milovať ! :-)

Pomôcky: bez pomôcok

Info o cvičení

Striedanie rýchleho kardio cvičenia a pomalšieho posilňovacieho cvičenia ti prinesie nielen skvelý pocit po cvičení, ale aj množstvo spálených kalórií. Zameriame sa na všetky problémové partie tela a jednoduchými cvikmi im začneme dávať krásny tvar. A k tomu dostaneš aj bonus: zlepšíš si kondičku a vyšlapať na piate poschodie bude pre teba malina.

Jednou vetou: Vysoko efektívne a časovo nenáročné cvičenie na formovanie dokonalých kriviek.

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie, činky alebo fľašky s vodou

Vhodné pre: začiatočníkov, pokročilých

Ciele: znižovanie hmotnosti, pálenie tuku, zvyšovanie sily a kondície

Inštruktorka

Janka Budayová

Ahoj, volám sa Janka a som rada, že aj ja vás môžem sprevádzať aktívny športovým životom. Napriek tomu, že pôvodné plány o budúcnosti som mala iné, pohyb, aktívny život, tréning a zdravá životospráva sa stali mojou neodlúčiteľnou súčasťou života a neskôr aj smerovaním. V týchto dňoch je mojim zamestnaním ročný syn Filipko. Som mamičkou na materskej ...

Zobraziť viac

Komentáre