Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Silná imunita s jogou

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Ťažká
90 kcal
4.7
31 min
0 videní

Informácie o cvičení

Je to úžasné, koľko ciest existuje na podporu imunity, však? Jednou z nich je aj joga. Dokonca táto lekcia bude na ňu vyslovene zameraná, pretože v nej budeme otvárať hrudník a stimulovať "brzlík" (v preklade týmus) - jeden z primárnych orgánov lymfatického systému uloženého v hrudnom koši, ktorý produkuje T - lymfocyty.

Úvod lekcie začneme dychovými cvičeniami. Odporúčame podložiť si zadok jogovým blokom, podsedákom, príp. vankúšom. Dychové cvičenia nám pomôžu naladiť sa viac na svoj dych, upokojiť myseľ, harmonizovať sympatický a parasympatický systém, ale aj podporiť náš tráviaci trakt. Ak sa s týmito dychovými cvičeniami stretávaš po prvýkrát, je v poriadku ísť svojim vlastným tempom. Väčšinu z týchto dychových cvičení si budeme opakovať aj ďalšie týždne na cvičeniach jogy so Zuzkou.

Následne ťa čakajú rôzne jogové pozície (asány), napr. na očistu pľúc, či masáž vnútorných orgánov pre podporu trávenia.

Záver hodiny bude venovaný relaxu v pozícií mŕtvoly. Uži si tento vzácny čas pre seba a dokonale si ho vychutnaj! :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie, yoga blok (príp. vankúš)

Pomôcky

Yoga blok / Kniha

Inštruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Som spolumajiteľkou jogového štúdia v Prahe a programovou riaditeľkou Rezortu Svätá Katarína. Na Fitshakeri sa so mnou môžete stretnúť pri cvičení jogy v programe YOGA , ale aj v harmonickej výzve, ktorá sa začína každý rok začiatkom novembra a končí sa pred Vianocami. Harmonická výzva je po skončení archivovaná, aby si si ju mohla pustiť aj mimo tohto koncoročného obdobia. Výzvu a všetky jej predchádzajúce ročníky nájdeš na stránke programy . Vzdelanie a licencie: ATVS Palestra, Fakulta telesnej výchovy a športu, Univerzita Karlova Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) Športové licencie a osvedčenia z rôznych športových odvetví – zdravotná telesná výchova, potápanie, plávanie, fitnes, výživa a masáže. Venovala som sa štúdiu mnohých štýlov jogy, a to: hatha joga power joga jogová terapia tantra joga kundalini joga joga pre tehotné a po pôrode vin joga fly joga restorative joga v súčasnosti sa hlbšie venujem tantrickým tradíciám v joge a kriya joge (para a ishta yoga) Verím, že prostredníctvom jogy spoznávame nielen sami seba – Om namo narayanaya.
Čítať viac

Zapojené partie

Celé telo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP