Rozcvička

Info o videu:

Taaaak a máme tu nový cvičebný program aj pre Vás naši najmenší fitshakeráci. :-)

Fitinka a Tony si pre Vás pripravili množstvo skvelých hitov, z ktorých sa dozvieme veľa zaujímavostí, spoločne si zaspievame a hlavne skvele zacvičíme. Každému poriadnemu cvičeniu však musí predchádzať kvalitná príprava v podobe rozcvičky, aby sme si zahriali telíčko, rozhýbali kosti a kĺby.

Tak poďme na to! ;-)

Ak si chceš dať s nami KIDshaker maratón a zaskákať si naraz na všetky pesničky bez zmeny programu, tak klikni SEM. 

Pomôcky: bez pomôcok

P.S.: Aktuálne tu nájdeš 5 videí, avšak ďalších 5 už pre teba pilne pripravujeme a striháme. Tešiť sa na ne môžeš v najbližších mesiacoch. ;-)

Info o cvičení

Pohybovo-tanečná forma zábavy pre deti vo veku od 2 do 8 rokov. Detičky sa vďaka tomuto cvičeniu naučia základné cvičebné prvky hravou formou, jednoduché tanečné variácie, precvičia si hlasivky spevom a naučia sa čo – to o zdravom živote (strava,pohyb a mnoho ďalšieho).

Jednou vetou: Pohybovo-tanečné cvičenie pre deti vo veku od 2 do 8 rokov.

Potrebné pomôcky: Žiadne.

Vhodné pre: Deti od 2 do 8 rokov.

Nevhodné pre: Bábätká a staršie deti.

Ciele: Byť fit a v pohybe už od útleho veku.

Inštruktorka

Fitinka & Tony

NINA NOVÁKOVÁ Od malička som milovala tanec a vystupovanie na pódiu. Moja najlepšia kamarátka ma v roku 2000 inšpirovala k vstupu do tanečnej skupiny Tropical, kde som nabrala skvelé tanečné skúsenosti z oblasti pôvodných latinsko-amerických a exotických tancov. V roku 2005 počas môjho štúdia v USA som povzbudzovala ako cheerleaderka a ...

Zobraziť viac

Komentáre