Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

PLAVKOVÁ VÝZVA 2020 - Mlieko ako nepriateľ nášho chudnutia

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVIEK 2020
Náučné video
4.4
29 min
0 videní

Informácie o cvičení

Dnešné video je venované mlieku a mliečnym výrobkom. Podľa Evky Cikrytovej z Jíme Jinak môže byť práve mlieko jedným z blokátorov nášho chudnutia. Evka vychádza zo svojich skúseností a z praxe s tisíckami klientov, ktorým práve informácie, ktoré zdieľa pomohli zlepšiť svoj zdravotný stav či schudnúť. Ak však nemáš zdravotné problémy, cítiš sa dobre a chudnutie ti ide presne, ako si predstavuješ, nie je nutné, aby si svoje stravovacie zvyklosti menila. Každý človek je jedinečný, a preto mu vyhovuje niečo iné. Ak sa však rozhodneš Evkine odporúčania vyskúšať, veríme, že ti pomôžu presne v tom, čo by si potrebovala upraviť.

Vo videu sa dozvieš množstvo zaujímavých informácií, napr.:

 • Prečo nie je mlieko ideálnou potravinou na dennú konzumáciu?
 • Čím by sme ho mohli nahradiť?
 • Ktoré mliečne výrobky sú pre naše telo vhodnejšie?
 • Kedy by sme ich mali konzumovať?


A veľa ďalšieho. Tak si dopraj pol hodinku času a zisti možno pre teba nové poznatky a skúsenosti, ako by si sa mohla cítiť ešte o kus lepšie. Rozhodne to nemusí byť jednoduché, ani sa takto nemusíš stravovať do konca života, no možno práve teraz ti tento štýl stravovania môže byť nápomocný. Nech sa rozhodneš akokoľvek, držíme ti všetky prsty, nech dosiahneš svoje ciele a cítiš sa skvelo.

V prípade, že ťa tento výživový smer zaujal, môžeš mrknúť na tento
článok. Ak si sa rozhodla, že si mliečne produkty v jedálničku ponecháš, lebo s nimi problém nemáš, tak mysli na to, aby si kupovala kvalitné produkty a odporúčame ideálne mlieko od farmára, ktorému dôveruješ.

...

Na záver ešte zopár dôležitých informácií: 

 1. Vypočuj si Meditáciu vďačnosti. Ideálne, ak ju budeš počúvať každý deň, napr. ako tvoj nový ranný rituál. Budeme v nej ďakovať za svoje dokonalé telo, ktoré už teraz máme a podporovať sebalásku – tak dôležitú esenciu (nielen) pri chudnutí. Môžeš si ju pozrieť TU. Ale môžeš si ju STIAHNUŤ vo formáte MP3 TU.
 2. Nefunguje Ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU.

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVIEK 2020
Narodila jsem se s vrozenými vadami ledvin a močových cest. Svoje první narozeniny jsem oslavila na operačním stole. Následovaly další operace, narkózy, léky. Chronickou rýmou, akné, angínami, záněty močových cest, bolestí zad a podbřišku, pískáním v uších a mnoha dalšími už ne tak vážnými potížemi jsem trpěla přes 30 let. Klasická medicína mi neuměla pomoci a potíže a operace přibývaly. Prekanceróza na děložním čípku, plicní embolie, šílená únava, smutek, chronická nevyspalost. Trvalo dvacet let, než jsem pročetla všechny možné knihy o zdraví a výživě, než jsem vyzkoušela všechny výživové směry, diety a našla svoji cestu, po které od té doby kráčím a beru s sebou všechny, kdo chtějí mít normální váhu, chtějí se uzdravit a získat životní energii. Po změně jídelníčku se můj život zásadně změnil. Shodila jsem 20 kg, přestala jsem se cítit jako chodící mrtvola. Začala jsem žít a navzdory genetice se zbavila léků, injekcí na ředění krve i nálezu na čípku. Je mi čím dál lépe, konečně mám své zdraví ve svých rukách a energie po čtyřicítce tolik, kolik jsem ani ve dvaceti neměla. Od roku 2009 vedu kurzy zdravého vaření a od roku 2011 projekt Jíme Jinak.cz, který začal z obrovské vášně k dobrému jídlu a radosti z uzdravení jako obyčejný blog s recepty pro kamarádky. Časem se na něj začali přidávat cizí lidé a web ožil. Lidé psali úžasné zprávy o tom, jak jim naše recepty pomohly upravit váhu a jak se změnilo jejich zdraví. Od roku 2012 vedu online kurzy, kterými už prošlo 15 tisíc lidí. Jejich výsledky jsou ohromující. Mizí únava, letité bolesti, chronické záněty, autoimunitní i onkologické onemocnění. Stále mě nepřestává fascinovat, jak se naše tělo dokáže rychle začít uzdravovat, když mu dáme dobrou výživu. O tom se ale nedá vyprávět, to se musí zažít. Takže konec výmluv, chopte se vařečky, už za pár dní může být lépe! Autorka projektu jimejinak.cz
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP