Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

PLAVKOVÁ VÝZVA 2020 - Ako začať a ako upraviť stravu na jar?

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVIEK 2020
Náučné video
4.8
19 min
0 videní

Informácie o cvičení

Vitaj pri prvom videjku o stravovaní s lektorkou a zakladateľkou projektu Jíme jinak – Evou Cikrytovou. Evke sa podarilo schudnúť a udržať si fit postavu najmä vďaka vyváženému stravovaniu a s chudnutím pomohla už tisíckam žien. V dnešnom videu nám predstaví svoj príbeh, ukáže chyby, ktorých sa na svojej ceste k vytúženej postave dopustila a čo sa jej osvedčilo.

A tiež prezradí:

 • Ako by mal vyzerať náš jedálniček práve na jar,
 • ktorým potravinám sa vyhnúť a ktoré naopak zaradiť na svoj tanier,
 • čím začať, ak chceme chudnúť,
 • a taktiež úlohu na tento týždeň.


Nech je jej príbeh pre teba skvelou motiváciou a jej rady parádnou inšpiráciou! :-)

...

POZRELA SI SI UŽ VIDEO? Tu je ešte pár linkov, o ktorých Evka vo videu hovorí:

 • o recepte na fermentovanú zeleninu. Môžeš si ho pozrieť  TU.
 • o Fitness diári, môžeš ho nájsť v CZ verzii v našom e-shope, alebo v každom dobrom kníhkupectve. ;-) V slovenčine ho nájdeš napr. ešte v Panta Rhei. Žiaľ slovenský Fitness diár je už viac-menej vypredaný :( .
 • ak sa chceš zapojiť do súťaže o hodnotné ceny, tak podmienky nájdeš TU.

Na záver ešte zopár dôležitých informácií: 

 1. E-book: Zdravý jedálniček na celý týždeň a manuál k Výzve do plaviek 2020. Manuál si môžeš STIAHNUŤ AJ TU  a E-book si môžeš v slovenskej verzii STIAHNUŤ TU, českú verziu STIAHNEŠ TU (kliknúť pravým tlačidlom myši a Uložiť odkaz ako).
 2. Vypočuj si Meditáciu vďačnosti. Ideálne, ak ju budeš počúvať každý deň, napr. ako tvoj nový ranný rituál. Budeme v nej ďakovať za svoje dokonalé telo, ktoré už teraz máme a podporovať sebalásku- tak dôležitú esenciu (nielen) pri chudnutí. Môžeš si ju pozrieť TU. Ale môžeš si ju STIAHNUŤ vo formáte MP3 TU.
 3. Nefunguje Ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU.

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVIEK 2020
Narodila jsem se s vrozenými vadami ledvin a močových cest. Svoje první narozeniny jsem oslavila na operačním stole. Následovaly další operace, narkózy, léky. Chronickou rýmou, akné, angínami, záněty močových cest, bolestí zad a podbřišku, pískáním v uších a mnoha dalšími už ne tak vážnými potížemi jsem trpěla přes 30 let. Klasická medicína mi neuměla pomoci a potíže a operace přibývaly. Prekanceróza na děložním čípku, plicní embolie, šílená únava, smutek, chronická nevyspalost. Trvalo dvacet let, než jsem pročetla všechny možné knihy o zdraví a výživě, než jsem vyzkoušela všechny výživové směry, diety a našla svoji cestu, po které od té doby kráčím a beru s sebou všechny, kdo chtějí mít normální váhu, chtějí se uzdravit a získat životní energii. Po změně jídelníčku se můj život zásadně změnil. Shodila jsem 20 kg, přestala jsem se cítit jako chodící mrtvola. Začala jsem žít a navzdory genetice se zbavila léků, injekcí na ředění krve i nálezu na čípku. Je mi čím dál lépe, konečně mám své zdraví ve svých rukách a energie po čtyřicítce tolik, kolik jsem ani ve dvaceti neměla. Od roku 2009 vedu kurzy zdravého vaření a od roku 2011 projekt Jíme Jinak.cz, který začal z obrovské vášně k dobrému jídlu a radosti z uzdravení jako obyčejný blog s recepty pro kamarádky. Časem se na něj začali přidávat cizí lidé a web ožil. Lidé psali úžasné zprávy o tom, jak jim naše recepty pomohly upravit váhu a jak se změnilo jejich zdraví. Od roku 2012 vedu online kurzy, kterými už prošlo 15 tisíc lidí. Jejich výsledky jsou ohromující. Mizí únava, letité bolesti, chronické záněty, autoimunitní i onkologické onemocnění. Stále mě nepřestává fascinovat, jak se naše tělo dokáže rychle začít uzdravovat, když mu dáme dobrou výživu. O tom se ale nedá vyprávět, to se musí zažít. Takže konec výmluv, chopte se vařečky, už za pár dní může být lépe! Autorka projektu jimejinak.cz
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP