NOVOROČNÁ VÝZVA 2020 – Ako začať s chudnutím?

Info o videu:

Vitaj v Novoročnej výzve 2020 s Fitshaker-om!

Dnes ťa čaká prvé videjko s trénerom a odborníkom na stravovanie, s Matúšom Špirkom. Dozvieš sa v ňom:

  • ako zistiť svoju štartovaciu pozíciu na začiatku výzvy?
  • ako si správne určiť cieľ?
  • ako upraviť svoje stravovanie na začiatku výzvy?

Mysli na to, že je lepšie robiť malé kroky a kráčať vpred ako bežať a vzdať sa od únavy. My ti vo výzve držíme všetky naše Fitshaker prsty! :-)

Tip od Matúša: “Pokiaľ Ti neklesá váha, pre udržanie motivácie si skontroluj aj ostatné oblasti ako len váhu (miery, fotky, pocity, výkonnosť…). Môžeš sa po čase lepšie cítiť oproti začiatku, mať lepšiu kondíciu, lepšie vyzerať, mať menšie obvody tela, alebo byť spokojná so svojím pokrokom v stravovaní. Pokrok nerobíš jedine vtedy, ak ani jedna oblasť nie je lepšia, čo sa vo väčšine prípadov nedeje.

Taktiež pri stanovovaní svojho cieľa mysli na to, že je dôležité aby bol cieľ zapísaný v prítomnom čase, čo znamená, že v nás vyvoláva pocit ako keby bol už dosiahnutý. Takýmto spôsobom získame vieru v tento cieľ a presvedčenie o tom, že sa nám to už podarilo. Po zapísaní tohto cieľa v správnej forme si ho nahlas prečítaj a budeš mať z toho skvelý pocit, lebo presvedčíš svoju myseľ o tom, že je to realita.”

….

Vo videu hovoríme o Fitness diári, môžeš ho nájsť v našom e-shope, alebo v každom dobrom kníhkupectve ;-) (V slovenčine a rovnako aj v češtine). Taktiež o podmienkach súťaže. Nájdeš ich TU.

Na záver ešte zopár dôležitých informácií: 

  1. Včera sme Ti na e-mail posielali E-book Zdravé recepty na celý týždeň+Ako z výzvy vyťažiť čo najviac, môžeš si ho STIAHNUŤ AJ TU (kliknúť pravým tlačidlom myši a Uložiť odkaz ako).
  2. Vypočuj si Meditáciu sebaprijatia. Ideálne, ak ju budeš počúvať každý deň. Napr. ako tvoj nový ranný rituál. Budeš v nej ďakovať za svoje dokonalé telo, ktoré už teraz máš a podporovať sebalásku- tak dôležitú esenciu (nielen) pri chudnutí. Môžeš si ju pozrieť TU. Ale môžeš si ju STIAHNUŤ vo formáte MP3 TU.
  3. Nefunguje Ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU.

Info o cvičení

Aj ty máš do nového roka jedno veľké predsavzatie – SCHUDNÚŤ? A chceš aby to dopadlo lepšie ako minulý rok? Máme pre Teba plán! 50-dňovú NOVOROČNÚ VÝZVU!

Jednou vetou: Cvičebný plán a stravovanie počas dvoch mesiacov

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaše s vodou, stolička, atď...

Vhodné pre: Začiatočník aj pokročilý.

Ciele: Schudnúť, vyformovať postavu.

Inštruktor

Matúš Špirko

Verím, že som sa narodil preto, aby som ľudom pomáhal schudnúť, zmeniť ich myslenie a naučil ich inak žiť. Vnímam to ako svoje životné poslanie, ktoré ma napĺňa keď vidím ako to mení životy ľudí k lepšiemu. Moja cesta začala už keď som mal 13 rokov. Skončil som v nemocnici a mal som také silné ...

Zobraziť viac

Komentáre