Latino Fit Shake

Info o videu:

Čo nás čaká v nasledujúcej pol hodinke? Horúce latino rytmy ako salsa, merengue, cha-cha, či bachata. Z každého rožku trošku. A ako vždy, nebude chýbať fitshaker zaberák. Bude zameraný na zadok, stehná ale aj bočné brušné svaly. Tomu sa hovorí tri v jednom. Poďme na to :-).

 

Pomôcky: Bez pomôcok

 

Skladby: Luigi Talluto – Im Walking AwayLos Analiticos – Como Olvidarte, Alexander feat. Deivid Rivera – Mi Primera Cita, La Latin Cream – A Guariar, Saraye -Hasta Risa Me Da, Songo21 – El Raton. Alex Beroza- Open.

Info o cvičení

V preklade znamená Loca dance „bláznivý tanec“. Bláznivý kvôli tomu, že je to spojenie rôznych tanečných štýlov ako merengue, reggeaton, salsa, cumbia a mnoho ďalších. Ak sa chceš zapotiť a pri tom neustále tancovať, je to ideálna hodina pre teba.

Jednou vetou: Tanec, zábava a spaľovanie kalórií v jednom.

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie

Vhodné pre: začiatočník, pokročilý

Ciele: znižovanie hmotnosti, zlepšenie koordinácie tela

Inštruktorka

Lucia Švaral

Ahoj, volám sa Lucia a rada by som sa ti trošku predstavila. V prvom rade musíš vedieť, že tanec tvorí kúsok môjho ja. Niečo, bez čoho si tento svet neviem predstaviť a niečo, vďaka čomu tento svet zbožňujem. Od malička sa venujem tancu a prešla som si rôznymi štýlmi až kým som neobjavila svoju srdcovku- latinsko ...

Zobraziť viac

Komentáre

Plán na tento týždeň