Intense 3 – Intenzívna formovačka

Info o videu:

POZOR! Videjko obsahuje dlhší strečing. Ten je nielen dostatočne dlhý ale aj dostatočne komplexný. :-)
Ver nám, že jeho štruktúra, dĺžka aj náročnosť je opodstatnená.  Trvá približne 22 minút, no ty si môžeš jeho dĺžku ľubovoľne skrátiť.
Cieľom takto dlhého strečingu je vyhovieť (podľa možností :-) ) každému – Tomu, komu vyhovuje dlhý strečing,  chce si ho skrátiť podľa vlastných preferencií, alebo chce v daný deň cvičebné videjko vynechať, no komplexný strečing by mu prišiel vhod.
____________________________________________________________________________________________________

Intense tréning, v ktorom intenzívne zamakáme predovšetkým na ramenách, nohách a zadočku je pred nami. Na to, že tempo a náročnosť bude aj v tomto cvičku poriadna určite upozorňovať nemusíme. :-) Zuzkin štýl si už isto spoznala. Priprav sa, že okrem intezívneho tempa ťa čaká aj zábava. Cvičko v ponožkách je totiž náročné aj zábavné zároveň.

Úsmev nasadiť, ponožky na nôžky a poďme na to! :-)

Rovnaká 5 minútová zahrievačka otvára dnešné aj každé iné cvičko so Zuzkou. Rozohrejeme, rozskackáme a hlavne pripravíme telo na náročný tréning.

V prvej časti tréningu po zahrievačke nás čakajú 15 a 30 sekundové intervaly. Vystriedame 6 cvikov v 2 sériách.V 30 sekundách sa budeme snažiť o čo najviac opakovaní, po ktorých bude nasledovať 15 sekundový oddych počas ktorého nám Zuzka vysvetlí  asledujúci cvik.  :-)

  1. Kĺzavé výpady do strán s činkou v rukách
  2. Žaba – kĺzavé priťahovanie kolien k lakťom v planku
  3. Kĺzavý výpad vzad v podrepe
  4. Criss-cross
  5. Strelec v podrepe
  6. Priťahovanie činky k hrudi v planku s výkopom do strany

Druhou časťou je strečing.  Riaď sa v tejto poslednej fáze tréningu podľa vlastných preferencií a neboj sa dĺžku strečingu upraviť. :-)

Pomôcky: činka (príp. fľaša s vodou,) kĺzavé podložky (príp. ponožky či papierové taniere)

Info o cvičení

"Vau, Zuzka na Fitshakeri?????!" Toto si si iste povedala aj Ty, ak už roky sleduješ Zuzku Light na sociálnych sieťach. Takmer milión followerov a fanúšikov z celého sveta vytvorili zo Zuzky Light jednu z najväčších autorít fitness sveta. A exkluzívne len tu na Fitshakeri si s ňou po prvýkrát budeš môcť zacvičiť aj Ty v jej rodnej češtine. Tak nevykecávajme, ale poďme na to ;-)

Jednou vetou: Vysoko efektívne a náročné cvičenie na vyformovanie postavy

Potrebné pomôcky: Expander, fitlopta, podložka na cvičenie, činky, alebo fľaše s vodou

Vhodné pre: Stredne pokročilých až pokročilých

Nevhodné pre: Úplných začiatočníkov.

Ciele: Schudnúť a krásne vyformovať postavu

Inštruktorka

Zuzka Light

Ahoj, som Zuzka Light a môžeš sa so mnou stretávať tu na Fitshakeri v programe Intense with Zuzka Light. Pôvodom pochádzam z Českej republiky, ale už 7 rokov žijem v Amerike. Cvičeniu a zdravej výžive sa venujem už viac ako 10 rokov. Momentálne pôsobím ako Fitness trénerka a Holistic Health Coach. Mojím návodom, ako dosiahnuť sexy ...

Zobraziť viac

Komentáre