Intense 2 – Celotelovka s vlastnou váhou

Info o videu:

POZOR! Videjko obsahuje dlhší strečing. Ten je nielen dostatočne dlhý ale aj dostatočne komplexný. :-)
Ver nám, že jeho štruktúra, dĺžka aj náročnosť je opodstatnená.  Trvá približne 22 minút, no ty si môžeš jeho dĺžku ľubovoľne skrátiť.
Cieľom takto dlhého strečingu je vyhovieť (podľa možností :-) ) každému – Tomu, komu vyhovuje dlhý strečing,  chce si ho skrátiť podľa vlastných preferencií, alebo chce v daný deň cvičebné videjko vynechať, no komplexný strečing by mu prišiel vhod.
____________________________________________________________________________________________________

Intense zaberák číslo 2 je pred tebou. Na to, že sa namakáme ťa už po prvom cvičku celkom určite upozorňovať nemusíme. :-) Žiadne špeci pomôcky ani prípravy dnes nebudú nutné. Nájdi si len čas a miesto pre seba a svoju podložku. Bude to celotelovková jazda! :-)

Rovnaká 5 minútová zahrievačka otvorí dnešné a aj každé iné cvičko so Zuzkou. Rozohrejeme, rozskackáme a hlavne pripravíme telo na náročný tréning.

V prvej časti
 tréningu po zahrievačke nás čaká 5 cvikov.  Zopakujeme si ich v 4 kolách.

  1. Angličák naruby (10 opakovaní)
  2. Výskok do výpadu s priťahovaním kolena k lakťu (16 opakovaní)
  3. Horolezec s klikom (6 opakovaní)
  4. Balerina plié – výskok z podrepu (10 opakovaní)
  5. Žaba na prkne (8 opakovaní)

Druhou časťou je strečing.  Riaď sa v tejto poslednej fáze tréningu podľa vlastných preferencií a neboj sa dĺžku strečingu upraviť. :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie

Info o cvičení

"Vau, Zuzka na Fitshakeri?????!" Toto si si iste povedala aj Ty, ak už roky sleduješ Zuzku Light na sociálnych sieťach. Takmer milión followerov a fanúšikov z celého sveta vytvorili zo Zuzky Light jednu z najväčších autorít fitness sveta. A exkluzívne len tu na Fitshakeri si s ňou po prvýkrát budeš môcť zacvičiť aj Ty v jej rodnej češtine. Tak nevykecávajme, ale poďme na to ;-)

Jednou vetou: Vysoko efektívne a náročné cvičenie na vyformovanie postavy

Potrebné pomôcky: Expander, fitlopta, podložka na cvičenie, činky, alebo fľaše s vodou

Vhodné pre: Stredne pokročilých až pokročilých

Nevhodné pre: Úplných začiatočníkov.

Ciele: Schudnúť a krásne vyformovať postavu

Inštruktorka

Zuzka Light

Ahoj, som Zuzka Light a môžeš sa so mnou stretávať tu na Fitshakeri v programe Intense with Zuzka Light. Pôvodom pochádzam z Českej republiky, ale už 7 rokov žijem v Amerike. Cvičeniu a zdravej výžive sa venujem už viac ako 10 rokov. Momentálne pôsobím ako Fitness trénerka a Holistic Health Coach. Mojím návodom, ako dosiahnuť sexy ...

Zobraziť viac

Komentáre