HARMÓNIA TELA A DUŠE – Zharmonizuj si svoje telo a myseľ

Info o videu:

Na začiatku si pri zvukovom vybračnom cvičení (Ohm – základná vibrácia) zharmonizujeme celé vnútro. Je to vynikajúca technika, keď sa chceme viac upriamiť na sebe, keď cítime, že potrebujeme resetnúť či viac sa napojiť na svoje vnútro. Venujeme tiež pozornosť našim chodidlám a preciťujeme vďačnosť,  že nás celý deň nosia. V tomto cvičení budeme cvičiť i pozíciu kobry, ktorá je prospešná pre posilnenie chrbtice (zlepšuje jej flexibilitu), tráviaci systém, napomáha správnemu držaniu tela, zlepšuje fungovanie pečene a pankreasu.

Zharmonizujte si celé telo :)

Pomôcky: Podložka na cvičenie

NESTAČILO TI? Ženská zostava

Info o cvičení

V tejto výzve budeme spolu objavovať svoju vnútornú krásu, harmóniu a radosť zo života. Telo si budeme hýčkať pravidelným cvičením Jogy a Pilatesu a myseľ naladíme na pozitívnu vlnu prostredníctvom meditácií. Do toho zdravé stravovanie a množstvo krásnych videí o zlepšovaní svojho JA.

Jednou vetou: Objavovanie harmónie tela a duše prostredníctvom cvičenia a unikátneho programu na 40 dní.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie

Vhodné pre: každého (začiatočníkov i pokročilých)

Ciele: Nájsť životný balans, zrelaxovať myseľ aj telo.

Inštruktorka

Nikol Chovancová

Namaste, moje meno je Nikol a teším sa, že ťa môžem na týchto stránkach sprevádzať jogou. Najprv niečo o mne. Od detstva som sa venovala rôznym druhom pohybu, najmä tancu, pri ktorom som cítila slobodu a radosť. Neskôr som cvičila aeróbne cvičenia a venovala sa zdravej výžive, až kým som nenatrafila na jogu. V joge som našla ...

Zobraziť viac

Komentáre