HARMÓNIA TELA A DUŠE 2019 – Čas pre seba + meditácia Čas pre seba

Info o videu:

Vitaj v Harmonickej výzve! Každý týždeň začneme tým, že Andrejka a Nikol ti prezradia konkrétnu TÉMU TÝŽDŇA, s ktorou bude súvisieť tiež úloha týždňa, samotná meditácia a taktiež cvičenie v danom týždni.

V dnešnom prvom videjku si predstavíme tohtotýždňovú tému a bude ňou – ČAS PRE SEBA.

Pohodlne sa usaď a vypočuj si krátky (ale výživný) rozhovor na túto tému. Aby si z neho vyťažila čo najviac, plne sa sústreď na to, čo práve robíš. Ak popri pozeraní, začneš blúdiť sociálnymi sieťami, či inými stránkami…môžu ti uniknúť hodnotné informácie z videa. Trénuj svoju plnú prítomnosť už od začiatku výzvy. Nech z nej vyťažíš čo najviac. :-)

Po úvodnom rozhovore si dáme krásnu meditáciu s Nikol. Priprav si na ňu pohodlné miesto (v sede alebo po ležiačky) a dopraj si oddychový čas pre seba. Odporúčame ti túto meditáciu si aj stiahnuť a počúvať ju každý deň v tomto týždni. MEDITÁCIU “Čas pre seba” STIAHNEŠ TU. (klikni pravým tlačidlom myši a zvoľ “Uložiť odkaz ako”)

Afirmáciu, ktorá ťa bude sprevádzať týmto týždňom si môžeš STIAHNUŤ TU

Budeme veľmi radi, ak sa so zážitkami či pocitmi z tohto videa či z plnenia prvej úlohy týždňa podelíš v našej Facebook-ovej skupinke, označíš nás na Instagrame či nám pošleš svoje dojmy do e-mailu na info@fitshaker.sk.

A teraz už PLAY…uži si naplno dnešné video! :-)

NESTAČILO TI? Ak máš dnes chuť aj si začvičiť, poď na to! Máme pre teba prvé bonusové video: Zdravý chrbát a oddýchnuté telo

Včera sme Ti na e-mail posielali manuál k Harmonickej výzve , môžeš si ho STIAHNUŤ AJ TU (kliknúť pravým tlačidlom myši a Uložiť odkaz ako)

PS: Nefunguje Ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU.

Info o cvičení

V tejto výzve budeme spolu objavovať svoju vnútornú krásu, harmóniu a radosť zo života. Telo si budeme hýčkať pravidelným cvičením Jogy a Pilatesu a myseľ naladíme na pozitívnu vlnu prostredníctvom meditácií. Do toho zdravé stravovanie a množstvo krásnych videí o zlepšovaní svojho JA.

Jednou vetou: Objavovanie harmónie tela a duše prostredníctvom cvičenia a unikátneho programu na 40 dní.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie

Vhodné pre: Každého, kto potrebuju znovu nájsť stratenú rovnováhu a zrelaxovať sa.

Ciele:

Inštruktorka

Andrejka a Nikol

Viac hláv, viac rozumu. Tak sa hovorí, že? Preto sme sa spojili, každá sme pridali svoje cviky, myšlienky a vytvorili tento harmonický program. Jednou vetou: "Jednoduché cvičenia na ponaťahovanie stuhnutých svalov, pri ktorých spomalíme a vydýchnuť dáme aj našej mysli."

Zobraziť viac

Komentáre