Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

10. Oddychový deň

Mirka Luberdová
Mirka LuberdováVÝZVA DO PLAVIEK 2018
Náučné video
5.0
1 min
0 videní

Informácie o cvičení

A je to tu! Posledný deň výzvy. Ale to ubehlo, že? Dúfame, že si bola spokojná, upravila svoj životný štýl a na pravidelný pohyb neplánuješ zanervieť ;-)

Dôležité! Keďže Výzva do plaviek 2018 týmto videom skončila, chceme Ti poradiť ako ďalej pokračovať ;-) Stačí si vybrať jednu z nasledovných možností:

 • Vyber si jednu z minulých výziev, náš tip. napríklad Novoročnú (s Deniskou Lipovskou), alebo Plavkovú výzvu (s Jankou Earl) z roku 2017. Alebo z tohto roku Novoročnú 2018 (s Martinom Šmahelom)

 • Zvoľ si cvičebný program z nášho zoznamu, ktorý ti počas výzvy najviac zarezonoval. Bolo to Sexy Body, Six Pack, HIIT, Toning Interval, Pilates, či Yoga? Tieto, ale aj ďalšie cvičebné programy nájdeš TU

 •  Zopakuj si túto výzvu znovu. Veď ako sa hovorí, opakovanie je matka múdrosti :-)

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Mirka Luberdová
Mirka LuberdováVÝZVA DO PLAVIEK 2018
Mojou špecializáciou je udržiavanie optimálneho, vyváženého zdravia pomocou výživy a zdravého životného štýlu. Zdravý životný štýl posledné roky neodmysliteľne patrí do môjho života. Nie je mi len „prácou“, ale niečím, v čo nezvratne verím. Práca výživovej poradkyne je najmä moje hobby. Stále si dopĺňam nové vedomosti na rôznych kurzoch venovaných výžive, duchovnému rozvoju a pokojnejšiemu životnému štýlu. Je úžasné, ako v dnešnej dobe napredujú výskumy a nové poznatky v tejto oblasti. Máme k dispozícii širokú škálu, diagnostické, ako aj výživové smery, aby sme si dokázali udržať či prinavrátiť zdravie. Zmierniť už získané ochorenia, dať pevné a zdravé výživové základy našim deťom pre ich lepšiu budúcnosť. Je náročné sa občas zorientovať vo všetkých tých nových informáciách, výživových smeroch a poznatkoch, ktorými sme zahlcovaní z médií, časopisov či rôznych kníh. Mám osobnú skúsenosť s tým, že keď nám do života nečakane vtrhne vážna choroba, v tom psychickom vypätí a nedostatku voľného času je veľmi málo priestoru hľadať informácie. Nie je priestor na to, aby človek skúšal pokusmi, čo je omyl, čo funguje a čo nie. Aj keď je to veľmi individuálne, pretože sme každý jedinečný tvor. Čo platí na jedného, zákonite nemusí platiť na druhého. Pri liečení zohráva úlohu mnoho faktorov, nielen výživa. Zdravou stravou však naozaj vieme ovplyvniť množstvo aspektov. Vyštudovaná certifikovaná zdravotná sestra Certifikát Výživový poradca (Welko inštitút) Výživa počas tehotenstva, po pôrode a malých detí (Welko inštitút) Člen Slovenskej asociácie pre výživu a prevenciu (http://www.savp.sk/) Ambasádorka za výživu v projekte Hýb sa Slovensko 1. vicemiss Slovenskej republiky 2003 1. vicemiss Európy 2003 Kontakt: Mirka Luberdová na Facebooku WEB: mirkaluberdova.sk
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP