Video o stravovaní 1

Info o videu:

“Keby som po toľkých rokoch trápenia s chudnutím vedela to, čo viem dnes, ušetrila by som si kopec sĺz.” Aj to je jeden z výrokov Janky Earl, ktorým začíname dnešné VIDEO O STRAVOVANÍ 1.

Ak by si si chcela svoje stravovanie zapisovať, odporúčame zakúpiť Fitness diár 2017. Dostaneš k nemu zdarma e-book Zápisník jedál a cvikov, kde máš ideálny a prehľadný priestor na zapisovanie. Kúpiš ho TU.  Držíme palce!

POZOR DOLEŽITÉ!!! Nedostala si dnešný úvodný e-mail k výzve?

  1. Skontroluj si vo svojej schránke všetky priečinky – Propagačnú poštu aj SPAM
  2. Over si, či si postupovala presne podľa všetkých 3 krokov uvedených TU Hlavne máme na mysli posledný krok, kde je potrebné vložiť svoj e-mail. Prosíme zopakuj tento krok (ideálne vložením iného e-mailu) Ihneď by Ti mal automaticky prísť úvodný e-mail.

Máš problém s prehrávaním tohto videa? Seká Ti? Odporúčame znížiť si jeho kvalitu kliknutím na tlačilo HD vpravo dole pod videom.

Info o cvičení

Organizujeme výzvu do plaviek 2017. Budeme v nej spoločne chudnúť, zdravo sa stravovať, cvičiť...proste pracovať na sebe! Motivácia, vzdelávanie a cvičebný plán na celé 2 mesiace.

Jednou vetou: Motivácia, stravovanie, vzdelávanie a cvičebný plán na celé 2 mesiace.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaše s vodou, stoličky, ale hlavne pevná vôľa

Vhodné pre: každého, kto to s chudnutím myslí vážne

Nevhodné pre: lenivcov

Ciele:

Inštruktorka

Jana Earl

Celý život som športovala, ako tínedžerka som dokonca súťažne behávala. V tom období sa všetko zdalo veľmi jednoduché, hlavne, čo a koľko jesť. Žiaľ neskôr v mojom živote som "to" stratila. Keď som prestala so súťažným behom, športovala som ďalej, aj kvoli zbavovaniu sa stresu, lebo moja práca bola príliš hektická ...

Zobraziť viac

Komentáre