Čo všetko sa Miška, ktorá schudla 8,5 kg za 2 mesiace, naučila vďaka Novoročnej výzve?

Miška je mamičkou troch detí. V januári 2019 si povedala, že ide so sebou niečo robiť a zapojila sa do Novoročnej výzvy 2019. Aké výsledky dosiahla, čo ju výzva naučila, čo sa u nich doma vďaka výzve zmenilo? Dočítaš sa v rozhovore. ;-)

Michaela, vieme o vás, že ste boli s nami v Novoročnej výzve 2019. Ako by ste ju celú zhrnuli do pár viet? Čo vám dala a čo nové vás naučila?

Novoročná výzva mi toho dala veľmi veľa. Naučila som sa stravovať oveľa zdravšie ako som sa stravovala pred výzvou. Hlavne tá pravidelnosť bola u mňa jedno veľké strašidlo. Nikdy som nestíhala, tak som vždy hodila do úst prvé čo som zbadala.

Zistila som, že sa to dá stravovať pravidelne aj pri mojich troch ratolestiach.

Nebolo to vždy ľahké, lebo som cvičila v poobedňajšom spánku môjho najmenšieho synčeka, ale nie vždy sa mu spať chcelo. Tak sme cvičili spolu, ale to už bola skôr zábava.

 zdrave ranajky

 

Aké boli začiatky výzvy, ako si spomínate na prvé odcvičené video? :-)

Fuuu, začiatok si pamätám akoby to bolo včera. Jany bol neskutočný. Myslela som, že vypľujem dušu a on do toho tie svoje hlášky. No a potom už len smiech. Niektoré videjká, ako napr. cvičenie so Zorkou a Olinkou boli pre mňa veľmi ťažké. Odcvičila som ich, ale bola to pauza za pauzou.

Na konci výzvy to už ale bolo oveľa, oveľa lepšie.

A to nielen čo sa cvičenia týka.

 

Zmenila sa u vás doma aj strava? Objavili ste počas výzvy nové chute? No a čo ste naopak striktne vymazali zo svojho jedálnička?

Strava sa u nás doma zmenila nielen u mňa. Snažím sa aj deťom pripravovať zdravé koláčiky. Nie ako kedysi, keď boli plné cukru a múky. Teraz dávam namiesto bieleho cukru med, príp. javorový sirup či trstinový cukor. Takže z kuchyne som vyradila cukor a aj bielu múku. Oleje som vymenila za zdravšie varianty ako sú olivový a kokosový olej. Ovsené vločky som pred výzvou nikdy nejedla a ani som len netušila, aké je to chutné, keď človek vie ako si ich pripraviť.

losos recept

 

Kto vás vo vašej premene podporoval? Kto vás povzbudzoval, keď ste mala pocit, že to vzdáte ?

Podporovala má celá rodinka a veľmi mi pomáhala skupina na Facebooku, založená k výzve. Tam sme sa vlastne všetky podporovali navzájom. Dievčatá boli úžasné.

 

Určite každého zaujímajú čísla? Koľko kíl a cm sa vám podarilo vo výzve zhodiť?

Za výzvu sa mi podarilo schudnúť krásnych 8,5 kg. V centimetroch to znamená -6 cm boky, -6 cm stehná, -7 cm pás, -7 cm prsia, -2 cm lýtka, -3 cm paže.

ako schudnut

 

Odporučili by ste výzvu aj svojim známym, alebo ľudom, ktorí stále váhajú či si kúpiť členstvo? Stálo to za to?

Výzvu odporúčam každej jednej žene. Po každom odcvičenom videu som bola plná radosti, energie a cítila som víťazstvo sama nad sebou. Na konci výzvy je na seba človek tak neskutočne hrdý, že to za to stojí.

 

Na záver máme už len malú otázku, prihlásite sa aj do ďalšej výzvy?

Jasneee, už sa neviem dočkať májovej Výzvy do plaviek. Teraz akurát necvičím, lebo všetok voľný čas strávime na záhrade, ale plavkovú výzvu začínam a aj dokončím poctivo ako tu novoročnú. :-)

ako schudnut z brucha

 

Miške ďakujeme za milé slová a inšpiratívny rozhovor. Veríme, že dodal aj tebe kopec motivácie. ;-)

 

Informácie k Výzve do plaviek 2019 zverejníme už čoskoro. Cvičiť môžeš už dnes. Kým začne výzva, môžeš vyskúšať niektorý z našich iných programov:

chudnutie

 

Čo o našich výzvach hovoria iní?

Manželia Veronika a Dušan prešli Novoročnú výzvu 2019 spoločne. Aké výsledky obaja dosiahli?

Čertsvá mamička Miška schudla po pôrode aj vďaka Novoročnej výzve. Prečítaj si jej príbeh

Aj Irenka sa zúčastnila výzvy a schudla vyše 13 kg za 2 mesiace

Veronika Kašická

Článok bol pridaný dňa 16/04/2019 a zaradený do kategórie: ChudnutiePre fitmaminkyPremeny   |   Autor: Veronika Kašická

Komentáre