Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Chceš v novom roku konečne schudnúť? Zapoj sa do 50-dňovej výzvy!

Nový rok. Nové ciele. Plány. Predsavzatia... Aké sú tie tvoje? Chcela by si v tomto roku konečne schudnúť? Pozerať do zrkadla s úsmevom? Chcela by si počúvať: "Wau, vyzeráš úžasne!"? A to, aj bez niekoľkých vrstiev oblečenia? Ak si odpovedala ÁNO, dnes je tvoj šťastný deň. Máme pre teba presný návod, ako tento cieľ dosiahnuť! 
Zapoj sa do 50-dňovej novoročnej výzvy!
Po veľkom úspechu minuloročnej výzvy do plaviek, sme sa rozhodli, zorganizovať novoročnú výzvu. Aby sa tvoje predsavzatia a ciele nerozplynuli hneď na začiatku roka. Ale... aby sa splnili! Aby si sa cítila fantasticky. Mala telo, na ktoré môžeš byť právom hrdá! Žiadna diéta, ani tabletky na chudnutie. Ale malé krôčiky každý deň, ktoré povedú ku krásnym výsledkom. Čaká ťa 50 dní, v ktorých budeme spoločne cvičiť, rozumne a zdravo jesť a hlavne motivovať sa navzájom!
sexy-postava (1)
Čo získaš zapojením sa do výzvy?
1. Cvičenia na každý jeden deň 
Nemusíš chodiť do fitka. Stačí ti kúsok priestoru doma a počítač. Každý deň na teba bude čakať jedno VIDEOcvičenie s profi trénerkou. Tieto cvičenia ti zaberú len cca 30 minút času a sú zostavené presne tak, aby si čo najviac spaľovala tuk a formovala problémové partie. 
2. Fungujúce rady ohľadne stravovania 
Žiadny jedálniček, ktorý ťa bude obmedzovať. Dáme ti niečo oveľa, oveľa lepšie. Naučíme ťa, ako sa stravovať, aby si jedla chutne, zdravo a nehladovala. Všetko prostredníctvom pravidelných vzdelávacích videí s výživovou poradkyňou a trénerkou, ale i prostredníctvom webinárov (internetových live vysielaní) so zaujímavými hosťami. Taktiež ťa budeme pravidelne zásobovať zdravými receptami, vďaka ktorým si zdravý životný štýl jednoducho zamiluješ.
3. Poriadnu dávku motivácie
Odhodlať sa žiť zdravo nie je to najťažšie. Oveľa náročnejšie je vytrvať. Budeme ťa podporovať a motivovať, aby si to nevzdala. A nielen my! Ale aj ostatné ženy z výzvy, ktoré sa stretneš aj vo Facebookovej udalosti. Spoločne to pôjde oveľa ľahšie! :-)
Happy woman celebrating weight loss
Ako sa do výzvy zapojiť?
Je to naozaj jednoduché. Klikni na www. sexypostava.sk a vyber si z dvoch možností zapojenia sa do výzvy. Dozvieš sa tam všetky informácie o výzve a jej priebehu.
Registruj sa ešte DNES. Prihlasovanie je možné len do 10.1.2016!
sutaž (1)
A perlička na záver!
Ak sa rozhodneš ísť do výzvy naplno a na záver sa podeliť s nami o výsledky svojho chudnutia, môžeš vyhrať niektorú z 10 lákavých cien, ktoré potešia (nielen) všetky fitness maniačky. Prvou cenou je víkendový wellness pobyt pre 2 osoby v 4-hviezdičkovom hoteli Dubná skala a v hodnote 238 EUR. Tak to už je motivácia, však? Viac info o možnosti vyhrať ti pošleme na e-mail presne 11.1.2016, keď to vypukne :-).
_DSC7758
 
_DSC7466
Úžasnému roku 2016 a novým výzvam zdar!
Fotka autora
Romana Cibulková
Redaktor vo Fitshaker

Milujem poctivé veci, nechávam sa inšpirovať šikovnými ľuďmi a bavím sa knižkami, varením a ďalšími maličkosťami, ktoré prináša každý deň. Robím veci, ktoré mi prinášajú radosť a tie zvyšné obmedzujem na minimum. :-) Som veľký fanúšik dobrého jedla, kvalitných potravín, pozitívneho myslenia a všetkého zdravého. A myšlienky z týchto oblastí budem s vami rada zdieľať.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.