Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

60-dňová výzva: Získaj sexy postavu do plaviek!

Poznáš ten trápny pocit v plavkách na kúpalisku, keď sa pri každej možnej chvíli zakryješ osuškou? Alebo, keď závidíš tým krásnym kočkám s dokonalými krivkami? Dokážeš si vôbec predstaviť, že budeš so svojim telom spokojná? Odpovieme za teba. ÁNO. A nielen to! Budeš dokonca na svoje telo hrdá a plavky si budeš obliekať s radosťou. Nežartujeme a máme pre teba aj návod, ako na to. Čítaj ďalej :-).
Ako získať sexy postavu do plaviek?
Možností je niekoľko. Môžeš si nastoliť prísnu diétu a do leta žiť len na šalátoch a čistej vode (zásadne neodporúčame!). Môžeš začať odušu cvičiť s drahým trénerom (ak chceš poriadne prevetrať peňaženku, aj toto je spôsob). Ak však chceš chudnúť s rozumom, bez jojo efektu, hladovky, navyše s dobrým zdravým jedlom, si náš človek! Potrebujeme len tvoje slovo, že počas 60-tich dní budeš počúvať naše rady. Odmenou ti bude krajšie telo (nielen) na leto :-). Tak čo, ideš s nami do toho?
Pre koho je výzva určená? 
60-dňová výzva do plaviek slúži všetkým žienkam, ktoré nie sú spokojné so svojim telom, chcú schudnúť, naučiť sa ako správne papať a chcú sa s úsmevom na seba pozrieť do zrkadla. Krôčik za krôčikom ti budeme ukazovať cestu. Budeme na nej spoločne chudnúť, učiť ako zdravo stravovať, cvičiť, pomáhať si, podporovať sa. Jednoducho pracovať na sebe.
?????????????????????????
Čo sa vo výzve bude diať?
Naučíš sa milovať svoje telo a vybuduješ si zdravé návyky. Chceme posúvať naše skúsenosti a vedomosti ďalej, pomáhať ľuďom a zdieľať všetko čo vieme. Práve preto vo výzve:
1. Pomôžeme ti s cvičením.
Na každý jeden deň dostaneš videjko na cvičenie na doma (len pre PREMIUM členov). Čo je skvelé, všetky sú do 30 minút! Týždenný plán cvičenia bude zostavený presne podľa toho, aby si spaľovala tuky a posilnila problémové partie.
cvicenie-na-doma-s-Fitshakerom2
 
2. Naučíme ťa stravovať sa zdravo
Ukážeme ti, ako sa dá zdravšie jesť a zostavovať si vyvážený jedálniček. Zistíš, že ukuchtiť si zdravie, nie je žiadna drina, práve naopak. Cez kvalitné články, chutné recepty a tipy od výživových poradcov, nájdeš tú správnu harmóniu chutí.
3. Budeme ťa vzdelávať
Prinesieme ti exkluzívne webináre (internetové video relácie s hosťami), vďaka ktorým sa dozvieš overené rady a skúsenosti od fitness trénerov, výživových poradcov a iných špecialistov. Dostaneš hodnotné informácie od tých najlepších!
4. Zahrnieme ťa motiváciou
Budeme ťa podporovať, pomáhať ti a radiť počas celých 2 mesiacov. A nielen my! Ale aj ostatné ženy z výzvy prostredníctvom Facebook udalosti. Chudnutie bude pre teba zábava a kilá pôjdu dole ani nebudeš vedieť ako.
10181424395_d7edb81b20_z
 
Zapoj sa do výzvy ! Nemôžeš nič stratiť (okrem starých plaviek).
Ako na to? Je to veľmi jednoduché. Klikni na www.sexypostava.sk. Nájdeš tu všetky potrebné infošky o výzve a registračný formulár. Stačí ho len vyplniť a už o pár dní ti budeme dávkovať rady a inšpirácie ako sa malými krôčikmi dostať k veľkému cieľu. Držíme ti všetky prsty a tešíme sa na teba :-).
Fitshaker-vyzva-do-plaviek
PS: Aby sme nezabudli, ak sa zapojíš do výzvy, si zaradená do súťaže o Víkendový wellness pobyt. Celé hodiny na masážach, vo vírivke, v saune, v úžasnom pokojnom prostredí – kompletný relax pre tvoje telo. Oplatí sa, čo povieš? :)
Fotka autora
Romana Cibulková
Redaktor vo Fitshaker

Milujem poctivé veci, nechávam sa inšpirovať šikovnými ľuďmi a bavím sa knižkami, varením a ďalšími maličkosťami, ktoré prináša každý deň. Robím veci, ktoré mi prinášajú radosť a tie zvyšné obmedzujem na minimum. :-) Som veľký fanúšik dobrého jedla, kvalitných potravín, pozitívneho myslenia a všetkého zdravého. A myšlienky z týchto oblastí budem s vami rada zdieľať.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.