Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Zuzana Burdanová: Ako byť autentická žena? Transformácia cez pohyb

Fitshaker podcast

Zuzana Burdanová organizuje vedomé tanečné podujatia, v rámci ktorých vytvára priestor, v ktorom sa ľudia môžu oslobodiť od spoločenského podmieňovania, otvoriť sa vlastnej autenticite a získať tak prístup k svojmu plnému potenciálu. Je nositeľkou vízie pre eventy Ecstatic Dance Slovakia, ako aj festivalu Ecstatica, ktoré prepájajú transormačnú silu hudby, tanca, embodiementu a komunity.

Pracovala v prestížnej rozvojovej firme v Londýne, kde bola vysielaná na projekty po celom svete, popri tom prišla do kontaktu aj s rôznymi pôvodnými obyvateľmi a kmeňmi, ktoré výrazne inšpirovali jej prácu a vzťah k tancu ako nástroja pre hlbšie sebaspoznávanie. Kvalifikovala sa ako lektorka Kundalini Jogy, Theta healing a Reiki, študovala tanečnú terapiu, praktikovala rituálny tanec v rôznych krajinách a ponúka aj individuálny mentoring pre ľudí, ktorí chcú urobiť krok smerom k slobodnejšiemu životnému štýlu.

Táto doba je typická stresom, ktorý spôsobuje strnulosť v našich telách, v rozhovore sa dozviete aj to ako ju jednoduchými technikami môžeme ľahšie pustiť, rozhýbať stagnujúcu energiu a opäť precítiť pulzujúci život a radosť v sebe vďaka pohybu.

A tu si môžeš pozrieť video záznam z celého rozhovoru 👇.

V dnešnej dobe, keď sme neustále obklopené sociálnymi sieťami a rôznymi ideálmi, je dôležitejšie než kedykoľvek predtým byť autentickými ženami. Byť sama sebou nám prináša vnútorný pokoj, sebadôveru a skutočnú radosť zo života.

Cvičenie nás učí byť autentickými, pretože nás núti byť prítomné v danom okamihu, vnímať svoje pocity a reakcie. Keď cvičíme, učíme sa prekračovať svoje hranice, počúvať svoje telo a prijímať ho také, aké je ❤️.

cvicenie pre zeny
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.