Zacvič si Piloxing + súťaž o tričko!

Skúšali ste už Piloxing? Áno, to je to cvičenie, kde sa spojil box, pilates a tanec do jedného. Pridala sa energická hudba a krásne cvičenie bolo na svete. Ak by ste si chceli zacvičiť aspoň takú malú ochutnávku z Piloxingu, prinášame vám videjko so zakladateľkou Vivecou Jensen. Stretli sme ju na pódiu na jednej z najväčších svetových výstav na FIBE v Nemecku. Keď začala cvičiť, energia začala lietať po celej sále. Nechajte sa ňou “nainfikovať” aj vy :-). 

Ako môžete vidieť aj na Vivecinom tričku, mottom Piloxingu je: ” Sleek, sexy, powerful”. V preklade elegantné, sexy a výkonné. Tieto vlastnosti by malo mať každé telo, čo poviete? :-)

Piloxing-Fitshaker-2

Pri Piloxingu nielen “vyboxujete” zo seba všetky problémy, ale aj sa naladíte na správnu nôtu. Vyplavíte endorfíny a ostane vám po ňom ako bonus nielen skvelý pocit, ale aj úsmev na tvári :-).

Fitshaker-Piloxing-3

Teraz už sľúbené videjko (vyzuť topánky, urobiť v obývačke priestor na cvičenie a ideme na to):

Na záver súťaž!

Ak chcete vyhrať krásne Piloxing tričko, shaker a fit tyčinku, napíšte nám do komentára či ste už Piloxing skúšali a či by ste ho privítali na Fitshakri vo forme videí na cvičenie na doma. Ak nie, tak aký druh cvičenia by vás najviac potešil. Jedného šťastlivca vyžrebujeme 22.4.2015 (v stredu) o 20:00.

Fitshaker-sutaz-piloxing-tr

Držíme palce :-)

 

 

Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 14/04/2015 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre