Všetko, čo chceš vedieť: Fitness diár 2019 – strana za stranou!

Na začiatok mám pre teba krátky a jednoduchý fitness kvíz.

  1. Záleží ti na tom, aby sa tvoje predsavzatia nevyparili s prvým januárovým týždňom?
  2. Uvedomuješ si, že krásne, zdravé a spokojné telo i myseľ nie je šprint, ale maratón?
  3. Máš rada prehľad a organizáciu v strave, tréningoch a denných úlohách?
  4. Vzdelávanie, zaujímavosti a nové mesačné výzvy – to je tvoje?

Ak si odpovedala aspoň raz áno, rozhodne čítaj ďalej! Bol som navrhnutý a vyrobený PRE TEBA! :-)

fitness diar

 

1. Veľkolepé antré

Hneď ako ma vezmeš do rúk a otvoríš ma, privíta ťa nádherná obálka, ilustrácie, milé slová a omaľovánka, ktorá je už mojou neoddeliteľnou súčasťou.

Dôležité osobné údaje môžeš tento rok doplniť o myšlienku, ktorá ťa bude rokom 2019 sprevádzať. Aby bola poriadne silná, premýšľaj nad ňou pokojne už odteraz. :-)

Na úvodných stranách ťa prevediem celým mojím obsahom a ukážem ti ako ma používať tak, aby som pomáhal na 100%. :-)

motivacny diar

 

2. Tvoj progres, tvoj plán a všetky moje pomôcky na jednom mieste

Tvoj celoročný progres môžeš zapisovať a budeme ho sledovať na dvojstránke, ktorá obsahuje ešte viac parametrov a ukazovateľov. Predstav si tú hrdosť, keď sa na ňu pozrieš 31.12.2019 a uvidíš celú svoju cestu za krajším a zdravším JA. Super čo? :-)

Aby sa tabuľka progresu vypĺňala „k tvojej spokojnosti“, potrebujeme plán. Nie však hocijaký, ale bojový plán! Mám pre teba celú dvojstránku, kde si zapíšeš ciele v rôznych oblastiach, kde určíš aj konkrétne kroky a časy, kedy budú naplnené.

Aby sme si počiatočný entuziazmus a nadšenie zachovali po celý rok a nezabudli na tvoje túžby, mám pre teba priestor na vytvorenie nástenky snov – Vision board a tvoje afirmácie.

chudnutie

 

3. Naučím ťa všetko, čo ma naučili

Vzdelávacie texty, ktoré sú vo mne ukryté, nevznikli len tak z ničoho nič. Každý jeden pripravil odborník, tréner alebo výživový poradca.

Hneď na začiatku ti so Simčou poradím, ako si vypočítať denný príjem kalórií, aby si vedela pracovať s tabuľkou stravy a tréningov, ktorú nájdeš pri každom týždni v mesiaci. :-)

V nasadenom tempe budeme pokračovať aj na ďalších stránkach. Každý mesiac ťa naučím niečo nové o stravovaní, cvičení, alebo si posvietime na zaujímavú tému, ktorá by fit kočku akou si, mohla zaujať! :-)

diár

Minulý rok si mohla na mojich stránkach nájsť ako novinku zaujímavé texty o ovocí, zelenine a zdravých potravinách. Fitshakeráčkam sa zapáčili rovnako ako mne, a preto ich nájdeš aj tento rok.

 

4. Zdravé recepty zn. rýchle, jednoduché a sezónne

Stáva sa ti, že aspoň raz v mesiaci si povieš: „Hmm, ale ja neviem čo uvariť/upiecť.“ Tak presne pre tento deň je tu stránka s mega zdravým receptom! Každý z nich je jednoduchý na prípravu aj suroviny a zároveň aj sezónny. Kombinácia, ktorej zaručene neodoláš. :-) A možno sa neobjaví na tanieroch celej rodinky iba 1x v danom mesiaci.

zdrave recepty

 

5. Výzvy nás posunú vpred!

Mám rád výzvy. A rád sledujem ako sa ti darí zlepšovať sa v rôznych oblastiach počas celého roka.

Preto nájdeš na mojich stranách 12 výziev, ktoré sa budú týkať stravovania, cvičenia, pozitívneho myslenia či zdravého tela a mysle. Spolu s Andrejkou sme pri ich tvorbe mysleli na to, aby sme vytvorili čo najviac možností posunúť sa vpred v čo najviac smeroch. :-)

výzva

 

6. Mesiac ti pomôže k zdravšiemu a krajšiemu telu

O tom, že mesiac je skvelým pomocníkom na ceste za zdravším a krajším JA vedia ľudia už stovky rokov. A viem to aj ja. Preto ti o lunárnom kalendári prezradím veľa už v úvode. Keď budeš vedieť na čo mesiac vplýva, ako vieš kalendár využiť v bežnom živote a spoznáš aj všetky symboly, ktoré pri jednotlivých dňoch nájdeš, vyťažíš z neho MAXIMUM. :-)

kalendare

 

7. Dostatok miesta na všetko, čo si potrebuješ zaznamenať

Fitness – nefitness, všetko si do mojich riadkov pohodlne zaznamenáš. :-) Svoje úlohy, plány, povinnosti, pripomienky, dôvody na vďačnosť, ale aj čas spánku, množstvo vody, prejdené kroky či porcie zeleniny. Na všetko sa nájde miesto.

fitness diár

 

8. Nálepky a parádne záložky

Poviem ti teda…mám z nich OBROVSKÚ radosť. Sú krásne a tvoje pripomienky na mojich stranách doslova ozdobia. Aj k zubárke sa budeš tešiť, ak sa na teba bude z diára dívať taká krásna nálepka. :-)

Vylepšil som ich, doplnil a spolu s grafičkou Katkou vyšperkoval. Voilá – výsledok nájdeš úplne na záver. Ako čerešničku na torte!

motivačný diár

 

9. Jedna čerešnička na záver nestačí! Fitness omaľovánky si zamiluješ

Mám pre teba jeden super špeci darček. Nedostane sa k nemu nikto iný, len TY. Moja majiteľka. :-)

Až 35 omaľovániek s fitness tématikou nájdeš v bonuse! Môžeš si ich vytlačiť a vymaľovať ty, alebo tvoje deťúrence, koľkokrát len chceš.

Objav svoje kreatívne JA. Bude s tvojím zdravím JA a so mnou super kamoš! :-)

omaľovánky na vytlačenie

Môj obsah už poznáš. Ja sa musím priznať, že som so sebou nesmierne spokojný. Fitshaker tím ma vylepšil možno aj na základe tvojho názoru a nápadu z dotazníka. Deje sa tak každý rok. Vylepšuje ma a mne sa moja nová podoba veľmi páči. Ak to cítiš rovnako, teším sa, že v novom roku budeme bok po boku kráčať po ceste za lepším JA.

fit diar

 

 

Páči sa ti všetko, čo v sebe ukrývam, akurát by som sa ti viac páčil v tvojom rodnom jazyku – češtine? Žiadny problém, aj ty si môžeš prísť na svoje. ;-)

 

 

A že som naozaj dobrým spoločníkom sa môžeš presvedčiť aj v týchto príbehoch:

Andrejka za rok schudla 27,5 kg. A bol som pri tom aj ja!

Mamička Evka ma objavila už v roku 2016. Pozri sa, čo vďaka mne dosiahla

Peťku som natoľko inšpiroval, že sa vďaka mne prihlásila do výzvy, schudla a teraz je sama inšpiráciou pre ostatné ženy

Baška Línek

Článok bol pridaný dňa 18/10/2018 a zaradený do kategórie: ChudnutieVšeobecné   |   Autor: Baška Línek

Komentáre