Víkend? Urob niečo pre svoje zdravie!

Ide víkend a ty nevieš čo s ním? Chceš sa hýbať, čerpať informácie, spoznávať ľudí? Máme pre teba tipy nielen na športové akcie, ale aj na akcie, ktoré rozšíria tvoje vedomosti o zdravom životnom štýle.

V máji môžeš zažiť:

16.-17.5. Banská Bystrica – Harmónia – Festival zdravia a krásy

Poznáš pojem Kalokagatia? Presne o tom je tento festival, rozvíjanie krásy tela ale aj duše. Môžeš sa zúčastniť zážitkových prednášok, výstavy, ochutnávok zdravej stravy alebo si dať očistiť auru a vyveštiť :-). Viac sa dozvieš tu .

 

17.5. Bratislava – MOVE academy Tour

Ak si už cvičila s Leou Grančič na fitshaker.sk, máš jedinečnú možnosť zacvičiť si s ňou naživo. A nie len s ňou. Chystá sa na teba 10 špičkových lektorov a 16 hodín skupinových cvičení v kategóriách Aerobic&Step, Funkčný tréning a Body&Mind . Tak neleňoš doma na gauči s výhovorkou na počasie a odhodlaj sa zažiť atmosféru tejto pohybom nabitej akcie. Viac o akcii tu .

lea-grancic-fitshaker

23.-24.5. Košice – EZOfest

Výstava, prednášky, zdravie a ezoterika – to všetko nájdeš pod jednou strechou. Máš možnosť počuť, zažiť, ochutnať, kúpiť, porozprávať sa… Témy prednášok sú naozaj zaujímavé, môžeš si ich pozrieť tu.

 

24.5. Praha- Reebok Wellness marathon

Najväčšia aerobic- fitness – dance party v strednej Európe! Na pódiu vystúpia svetové hviezdy- zakladateľ Zumby- Beto Perez, zakladateľka Piloingu- Viveca Jensen a iné fitness hviezdy. Niekoľko tisíc ľudí cvičiacich na jednom mieste? Tú atmosféru musíte zažiť :-). Viac info tu.

Poster-CZ

 

31.5. Slnečné jazerá Senec – Daj si do tela

Cvičiť vonku pri vode… A na Slovensku? No nie je to príjemná predstava? Ak je tvoja odpoveď áno, tak určite nezmeškaj akciu Daj si do tela a naozaj si daj do tela s profi trénermi vo funkčnom tréningu, bosu a fit-jumpe. Športu zdar! Viac info tu.

 

Ak nemáš vlastnú záhradku a nechutia ti “dobroty“ zo supermarketov, môžeš si ísť nakúpiť na každý týždeň sa konajúce Farmárske trhy v rôznych miestach po celom Slovensku. Tu nájdeš ich rozpis.

Dúfame, že tvoje víkendy už nebudeš tráviť rozmýšľaním a váhaním, kam ísť :-).

Krásny víkend prajeme!

PS: Poznáš dobrú akciu týkajúcu sa športu, alebo zdravej výživy a nie je v tomto článku? Pridaj ju dole do komentára ;-)

andrea-valcekova-supportAutor článku: Andrea Valovičová

Andrea Valovičová

Článok bol pridaný dňa 16/05/2014 a zaradený do kategórie: Všeobecné   |   Autor: Andrea Valovičová

Komentáre