Videotréning na spaľovanie tukov TU!

Máš výčitky svedomia z veľkonočných pochúťok? Ani nevieš ako skončili v tvojom bruchu? Nevadí! Ešteže máš chuť to napraviť a pustiť sa hneď teraz do cvičenia. Máme pre teba 4 cviky, ktoré si zacvičíš s inštruktorkou Leou Grančič a jej cvičením Dynamic Pump. Pripraviť uteráčik, vodu, podložku na cvičenie a ideme na to :-).

Najskôr si rýchlo prejdeme čo nás čaká. Budú to tieto 4 cviky:

1. CVIK: Squaty alias drepy (vytvarujú zadok, nohy a bruško).

Drepy sú úžasnou aktivitou, ktorá má vplyv na tonizáciu, teda na posilnenie, vytiahnutie a tvarovanie svalstva. Zapájajú sa pri nich veľké svalové skupiny – zadné svalstvo stehna, zadok, predné svaly stehna, lýtka a tiež i brušné svaly. Prečo ich robiť každý deň sa dočítaš tu.

dynamic-pump-squat

2. CVIK: Angličáky bez kliku (posilňujú celé telo a zlepšujú kondičku)

Tento dynamický cvik spája drep s výskokom a dosku alias plank. je vynikajúci, pretože dá zabrať celému telu a nepotrebuješ pri ňom žiadne pomôcky. Dávaj si pri jeho prevedení pozor na techniku. Najlepšie cvičiť pred zrkadlom :-).

dynamic-pump-jump

3. CVIK:  Klik so zdvihnutím trupu (posilňuje ruky, ramená, prsné svaly, svaly chrbta a core)

Komplexný cvik, s ktorým si precvičíš najmä vrchnú partiu tela. Pri klikoch posilníš veľký prsný sval, deltový sval, trojhlavý sval ramena  a dokonca aj brušné svaly.

dynamic-pump-klik

4. CVIK: Doska s priťahovaním kolien (posilňuje core, brušné svaly a svaly rúk)

Doska alebo plank je ďalším vynikajúcim cvikom, ktorým sa formuje takmer celé telo. Od telesného jadra, cez ramenné svaly, chrbtové, brušné, až po svaly zadku a svaly na nohách. Zlepšuje silu, pružnosť a pevnosť.

dynamic-pump-plank

Cviky sme si v rýchlosti prešli. Teraz si daj pár minútovú rozcvičku, zahrej končatiny  a potom už len pusti videjko:

Ideálne ak si tieto 4 cviky zacvičíš v troch sériách. Nezabudni si na záver dopriať strečing. A čo ti na záver prajeme my? Báječný pocit po cvičení :-)

P.S. Celé polhodinové video s rozcvičkou, aj so strečingom nájdeš v sekcii CVIČENIA pre PREMIUM členov tu ;-)

Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 06/04/2015 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre