VIDEOTRÉNING: Cviky na sexi brucho TU!

Bruško. Neustále ho skrývať za voľné tričko, či vrstvy oblečenia, alebo s ním niečo spraviť? Ak si vyberáš možnosť číslo dva, dobrá voľba! A my ti ukážeme ako na to. Zacvič si tie najlepšie cviky na brucho s profesionálnou trénerkou a absolútnou majsterkou v bikini fitness za rok 2012, s Maggie Kažimírovou. 

4 cviky na brucho

Na úvod rýchla rekapitulácia. Ukážeme si 4 cviky zamerané na priame brušné svaly, ale aj na CORE, stred tela. Nezabudni sa pred cvičením zahriať, rozcvičiť a poď na to.

1. cvik: Ľahneme si na podložku, zohneme kolená a dáme ich do pravého uhla. Špičky smerujú dohora. Chrbát pritlačíme k podložke tak, aby medzi chrbtom a podložkou nebola žiadna medzierka. Ruky si jemne zatlačíme do stehien. Pomaly kladieme jednu pätu k zemi a vrátime späť. Nasleduje druhá päta. Takto striedame, pričom neustále pritláčame chrbát do podložky.

Cviky na brucho

2. cvik: Sadneme si, špičky smerujú nahor, vystrieme chrbát a s rovným chrbtom ideme celým trupom vzad. Ruky vystrieme pred seba, lopatky tlačíme k sebe a plecia nadol. Na striedačku dvíhame ruky po jednom nahor.

Cviky na brucho

3. cvik: Dáme sa na predlaktia a na kolená. Spevníme bruško, aby nám neprepadávalo nadol. Vytláčame chrbát nahor (vyrovnávame lordózu na chrbte ako keby sme chceli urobiť mačku). Opakujeme niekoľko krát.

Cviky na brucho

4. cvik: Dáme sa do vzporu na dlane, spevníme celé telo. Hlava nám nepadá dole, je v predĺžení chrbtice. Priťahujeme koleno k lakťu, podržíme sekundu- dve v tejto pozícií a vymeníme koleno.

Cviky na brucho

Po odcvičení si nezabudni dať ešte niekoľkominútový strečing.

Cviky na brucho

A teraz už sľúbený videotréning na brucho

Priprav si podložku na cvičenie, zapni PLAY a poď na to.

[youtube width=”677″ height=”381″]http://www.youtube.com/watch?v=03NareUEUXU[/youtube]
Poď si splniť svoje novoročné predsavzatia 

Pozor, pozor! Páči sa ti toto video a chcela by si si ho zacvičiť s Maggie celé? S úvodným zahriatím, v troch sériách, so záverečným strečingom a aj s dobrými radami od Maggie? Alebo ešte lepšie, chceš takéto videá na každý deň? Potom si vytvor účet na fitshaker.sk!

Začni sa tešiť na svoje zdravšie a krajšie telo a vykroč za ním kliknutím SEM :-)

 

Svoje progresy, ale aj kopec iných vecí si zaznač do Fitness diár 2019:


 

 

Mrkni aj na tieto cvičenia:

Joga pozície na každý deň

Účinné cviky na posilnenie kolena

Cviky na sexi zadok

Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 08/01/2016 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre