Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Nájdeš nás vo FIT štýle?

Ešte si na to čerstvo pamätám. Bolo to pred cca pol rokom, čo sme s Luckou niekam cestovali autom. Pri zastávke na jednej z čerpacích staníc sme objavili zaujímavo vyzerajúci časopis FIT štýl. "Takéto niečo na Slovensku existuje?" "Hmm, a odkedy? kládli sme si otázky. Následne sme časopis doslova "zhltli" odpredu aj odzadu (ja samozrejme až keď som došoféroval :-) ) a zhodnotili ako parádne čítanie, ktorým si človek môže stráviť nielen dlhšie chvíľky, ale sa aj inšpirovať a dozvedieť kopec hodnotných informácií. Dnes sme si ho kúpili už po X-tý krát, no tentoraz sme sa tam objavili aj my...a to dokonca dvakrát :-)
V aktuálnom dvojčísle totižto nájdeš našu reportáž z výstavy Rimini Wellness v Taliansku. Dozvieš sa čo nás na výstave zaujalo, čo šokovalo a čo príjemne pobavilo.
fitshaker-blog-peter-svaral-a-lucia-meresova-casopis-fit-styl
A to nie je všetko! Ako návštevníka stránky Fitshaker, ktorá sa venuje cvičeniu na doma, ťa bude určite zaujímať aj rozsiahly článok so zoznamom videí na domáce cvičenie.
fitshaker-blog-peter-svaral-a-lucia-meresova-fitshaker
Keďže sa jedná o prázdninové dvojčíslo, nájdeš vo vnútri kopeeeec super čítania, napríklad počas dovolenky :-)
PS: Toto nie je platená reklama, tak isto ako žiadny iný článok na tomto blogu. Všetko čo na týchto stránkach nájdeš, zverejňujeme preto, lebo si za tým stojíme a môžeme to s pokojným svedomím našim čitateľom odporučiť. Či je to špaldová múka, alebo prírodné dezodoranty z minulého týždňa.
Fotka autora
Peter Švaral
Spoluzakladateľ Fitshakera

Cvičenie, zdravá strava, pozitívne myslenie...a cestovanie. To sú moje piliere, na ktorých stojí šťastný život. A presne o týchto témach by som rád raz za čas prispel nejakým článkom :-).

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.