MEGA novinka, ktorá tu ešte nebola! 40-dňová výzva: Harmónia tela a duše

Aj ty cítiš, že je toho na teba akosi veľa a potrebovala by si nájsť v živote rovnováhu? Hľadáš spôsob, ako spomaliť, nájsť vnútornú harmóniu? Je možné, že si si aj odpovedala áno, akurát nevieš ako na to? Tak presne pre teba bude určená naša nová 40-dňová výzva: Harmónia tela a duše. Okrem toho, že sa naučíš v živote spomaliť, vďaka cvičeniam odstrániš aj bolesti chrbta a možno dokonca niečo aj schudneš. Poď s nami rozžiariť svoje JA, výzva začína 13.novembra 2018 a trvá do Vianoc. Viac na ďalších riadkoch. ;-)

Čo ťa vo výzve Harmónia tela a duše čaká?

Máme pripravený 40-dňový program plný cvičenia, meditácie, dokonca aj nejakých darčekov. ;-)

#1: Online cvičenia Jogy a Pilatesu

Práve popri cvičení Jogy a Pilatesu sa musíš najviac koncentrovať na svoje dýchanie, spomalíš pri ňom a vnímaš každý pohyb. Vďaka tomuto cvičeniu sa najlepšie naučíš počúvať svoje telo.

Nezáleží na tom, či si v tomto cvičení nováčik, alebo pokročilá. Na svoje si príde každý. A ak sa obávaš niektorých krkolomných polôh, vedz, že vôbec nemusíš. Pointou tohto cvičenia nie je, aby si vedela hneď od začiatku predviesť všetky cviky rovnako ako naše trénerky. Pravidelným cvičením a snažením sa tam vieš aj ty časom dopracovať. Ty sa však budeš sústrediť najmä na svoje telo, na to, ako ti je ktorá poloha príjemná, budeš vnímať svoj dych, uvoľníš bolesti.

Trénerky Andrejka a Nikol ti vždy budú hovoriť, čo a ako máš predviesť, ako dýchať a poradia aj polohy pre začiatočníčky. Cvičenia budú mať maximálne 30 minút, na čo si istotne budeš vedieť denne nájsť čas. Príjemným bonusom tohto cvičenia je aj zlepšenie držania tela, formovanie postavy, no aj viac energie.

pilates

 

# 2: Meditácie a videá na rozžiarenie tvojho JA

Každý týždeň je pre teba pripravená jedna vedená meditácia. Bude slúžiť na to, aby si sa pokúsila ponoriť viac do seba. Nemusíš sa toho vôbec báť, pôjde o veľmi jednoduché a príjemné meditácie, ktoré ti dodajú kopec pozitívnej energie a chuti do života.

Aby si mala predstavu, čo sa môže za pojmom vedená meditácia schovávať, vyskúšaj si pustiť napríklad túto meditáciu, ktorú pripravila Andrejka.

meditacia

 

# 3: Začlenenie sa do komunity

Každá výzva sa zdoláva ľahšie, ak v nej nie si sama. My to dobre vieme. Máš viacero možností, ako byť s nami v spojení. Napríklad sa môžeš pridať do skupiny na Facebooku, kde ťa budeme celou výzvou sprevádzať nielen my, ale aj ostatné žienky, ktoré sa do nej zapoja. Budeme si radiť, pomáhať, zdieľať naše dojmy a pod.

Ak nemáš Facebook, alebo to proste nie je pre teba, tvojou zásobárňou motivácie môžu byť naše pravidelné newslettre, ktoré ti počas výzvy budeme posielať.

Ak sa fanúšičkou Instagramu, vedz, že aj tam od nás načerpáš množstvo inšpirácie. Rovnako tak môže poslúžiť aj náš blog, kde každý deň pribúda nový obsah, či už v podobe nového receptu, alebo inšpiratívneho článku. Ak si rada vytváraš svoje nástenky na Pintereste, môžeš začať sledovať aj nás, tiež tam nájdeš kadečo zaujímavé.

výzva

 

# 4: DARČEK

Áno správne. Pre všetkých našich PREMIUM členov, teda aj pre teba – účastníčku harmonickej výzvy, pripravujeme darček. Presne na Mikuláša 6.12.2018 ti pošleme ebook plný zdravých receptov, ktoré si môžeš pripraviť na Vianoce či na Silvestra. ;-)

Ebook bude obsahovať recepty, ktoré na našom blogu a vlastne nikde inde nenájdeš.

vianoce

 

# 5: Možnosť vyhrať niektorú z 12 cien

Vieme, že sme ti už vymenovali toho viac než dosť (a vlastne veríme, že ťa výzva zaujala natoľko, že aj keby sme ti o tomto bode nepísali, nezmení to tvoje rozhodnutie byť jej súčasťou), ale možnosť byť odmenená na konci výzvy určite poteší všetky výherkyne.

Naši fantastickí partneri si povedali, že tiež chcú byť súčasťou výzvy a toto pre vás pripravili:

  • Vstup do AquaCity Poprad v hodnote 68 €.
  • Rozmaznávajúci set od MARK scrub v hodnote 45 € pre 3 výherkyne
  • Balíček prírodnej kozmetiky Dulcia v hodnote 35 € pre 3 výherkyne
  • Zmes esenciálnych olejov Christmas Spirit v hodnote 32 €
  • Denník 101 dní vďačnosti a plagát Myseľ je všetko od I Can Academy v hodnote 20,90 €
  • Harmonizujúci balíček od Tea Market v hodnote 17,90 €
  • Minerálny náramok zložený z krištálu, ruženínu a achátu v hodnote 14 €

do vianoc

Nebude chýbať ani hlavná cena. Tou bude wellness pobyt v hoteli Pieris*** pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou, voľným vstupom do hotelového komplexu Wellness Pieris a voľný vstupom do wellness komplexu AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v neďalekom Grand hoteli Permon****.

wellness

 

Čo na našu novú výzvu hovoríš? Pôjdeš do toho s nami? Pozri si aj pozvánku od Andrejky a Nikol, ktoré ťa budú celou výzvou sprevádzať:

 

 

Nevieš, čo mať čakať od Jogy či meditácie? Mrkni ešte sem:

Meditácia na vnútorný úsmev + 5 jednoduchých joga polôh

VIDEOtréning na mindfulness yogu, ktorú budeš cvičiť aj vo výzve spolu s Andrejkou

Jednoduché joga cviky, ktoré môžeš cvičiť aj večer pred spaním – rýchlo zabudneš, že si predtým potrebovala tabletky na spanie

Katarína Vrbičanová

Článok bol pridaný dňa 05/11/2018 a zaradený do kategórie: Sebarozvoj a motiváciaVšeobecné   |   Autor: Katarína Vrbičanová

Komentáre