Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 32: S obľúbeným trénerom nielen o tabate. Maťo Olejár

podcast

Obľúbený tréner (aj) na Fitshakeri vás v tejto epizóde namotivuje, pobaví a tiež donúti zamyslieť sa. Jednoducho všetko to, čo poznáte aj z jeho tréningov, len obšírnejšie. Matej nám odhalil viac zo svojho života, akým športom sa v živote venoval, čo ho baví a vyživuje a prečo práve TABATA. Pri počúvaní sa budete usmievať asi rovnako ako ja, keď som ho spovedala a počúvala. Vychutnajte!

Matej mal obrovské problémy s kolenom, a pritom teraz veselo tabatuje. Ako sa mu to podarilo, sa dozviete v podcaste.

fitshaker

S Matejom sa budeš pri jeho tabate stretávať pravidelne aj vo Výzve do plaviek 2021, ktorá odštartovala už dnes. Môžeš sa do nej ešte stále pridať, predĺžili sme prihlásenie do 16-tej:

ako schudnúť doma
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.