Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 3: Oľga Bartalská o disciplíne v cvičení

disciplína

Top trénerka HIIT cvičení Oli Bartalská, s ktorou si môžeš zacvičiť osobne v jej fitnesku v Malackách alebo tiež v našom online fitnesku na www.fitshaker.sk.

Oli ti v podcaste porozpráva o najdôležitejšom aspekte cvičenia – ako pri ňom ostať dlhodobo. Ako a prečo je dobré každý deň nachádzať motiváciu a disciplínu v tom, čo robíme. Okrem tréningových a stravovacích tipov prezradí aj niečo viac o sebe. Príjemné počúvanie :-).

Vedela si, že Oli žila nejaký čas v Grécku a že jej fitnesko Oli fit sa tak volá nielen kvôli jej menu, ale aj kvôli tomu, že oli v gréčtine znamená všetci? Poďte si teda všetci s Oli zacvičiť a vypočuť tento parádny motivujúci podcast :-).

olinka bartalská rozhovor

Vo Fitshaker podcastoch sa rozprávame s inšpirujúcimi hosťami na tému zdravia z rôznych uhlov pohľadu. Fit telo, pokojná myseľ, zdravý vzťah k sebe samému aj k svetu. Fitshaker podcast ti prináša virtuálne fitnesko www.fitshaker.sk.

formovanie postavy
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.