Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Maroš Vago: „Ak sa chceme mať viac radi, musíme sa naučiť konštantne pracovať so svojím vedomím a hĺbkou.“

sebalaska

Maroš Vago je psychológ inšpirovaný učením amazonských a andských indiánskych šamanov. Vo svojej praxi vnímal, že potrebuje ísť hlbšie – k duši a duševným procesom, preto sa rozhodol odísť do Peru, kde v liečebnom centre asistoval ako supervízor pre ľudí s rôznymi duševnými ochoreniami a pracoval s drogovo závislými.

Tiež sa tam učil staré šamanské techniky liečenia, ktoré mu priniesli nový pohľad na ozdravné procesy v organizme z hľadiska psychosomatiky, synergickej podpory vnútorných systémov a bunkovej komunikácie. To ho priviedlo aj k tvorbe projektu cbdium.eu.

V rozhovore sme sa rozprávali o láske k sebe. Maroš v tejto téme neponúka instantné riešenia, kroky ani návody, ale širší ucelený pohľad, kedy a ako sa láska k sebe tvorí, vyvíja a za akých okolností má tendenciu rásť.

Ak máš radšej pozeranie podcastov, nech sa páči, prinášame ti ho aj vo video podobe:

Cítiš, že potrebuješ spomaliť, upokojiť myseľ a zharmonizovať telo?

Jeseň je skvelým obdobím na ponorenie sa do seba a preto je tu jedinečná Harmonická výzva. Dopraj si vzácny čas pre seba a preži tieto jesenné dni vo väčšej radosti, láske a pohode 😊. Už sa na teba tešíme 💚.

harmonická výzva
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.