Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Janka Balážová: „Vysokú citlivosť dokážeme integrovať aj do pracovného života.“

empatia

Janka Balážová sa viac ako 13 rokov venuje ľudskému potenciálu a pôsobí ako ambasádorka empatie na pracovisku a transformačná sprievodkyňa lídrov.

Za posledné roky sa zameriava na tému empatie a vysokej citlivosti u ľudí. Pri svojej práci sa opiera o nástroje metodickej empatie, terapeutickej metódy rozvoja osobnosti – psychofonetiky, koučingu a kombinuje ich tiež so skúsenosťami z oblasti behaviorálneho pohovorovania a talent manažmentu (thesource.sk).

S Jankou sme nahrali už viacero rozhovorov. O empatii, ďalšou témou bola vysoká citlivosť a v tejto epizóde sa dozviete viac o tom, ako integrovať svoju vysokú citlivosť do pracovného života.

Nech už ste si uvedomili svoju vysokú citlivosť dávnejšie alebo práve teraz, určite ste prežili na vlastnej koži už mnoho negatívnych dôsledkov. Či už v podobe pociťovania stresu, ktorý znižuje vašu výkonnosť a schopnosť koncentrácie v práci, alebo zneužívania vášho ochotného postoja, neschopnosti ignorovať pracovné stresy počas voľna a odmietnuť ďalšie pracovné povinnosti, čo rýchlo vedie k pocitom preťaženia a vyhorenia.

Janka vám ponúkne tipy na experimentovanie a inšpiráciu, aby ste postupne premenili svoju vysokú citlivosť na svojho užitočného pomocníka.

Už čoskoro spúšťame našu Novoročnú výzvu 2024. Čaká na teba nielen nádielka nových tréningov, ale aj motivačné a stravovacie rozhovory s odborníkmi.

Táto výzva ťa naozaj od začiatku roka poriadne nakopne a rozpumpuje tvoju energiu. Nezabudni, začíname už 8. januára. Prihlásiť sa môžeš ale už dnes 😉.

Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.