Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Janka Balážová: „Mylne si myslíme, že empatia je o prílišnej ohľaduplnosti.“

empatia

Empatia je priama, jasná, nekompromisná a pritom veľmi úctivá a láskavá. Všetkých zúčastnených posilňuje a posúva. Podporuje ľudskosť a spája nás s druhými. Vďaka tomuto spojeniu tvoríme vždy viac. Z dvoch oddelených „svetov“ sa stane „svet“ jeden, a to silnejší a bohatší.

Samozrejme, všetko závisí od našej vôle a motivácie túto schopnosť v sebe rozvíjať. Rozhovor s Jankou Balážovou je o mylných predstavách, ktoré máme o empatii a tiež o tom, ako túto schopnosť v sebe rozvíjať skutočne a pravdivo.

Janka sa viac ako 13 rokov venuje ľudskému potenciálu a posledné roky sa zameriava na tému empatie, ktorú vníma ako kľúčovú pri evolúcii biznisu. Pri svojej práci sa opiera o nástroje metodickej empatie, terapeutickej metódy rozvoja osobnosti – psychofonetiky (ktorej zakladateľom je Yehuda Tagar), koučingu a kombinuje ich tiež so skúsenosťami z oblasti behaviorálneho pohovorovania a talent managementu. Pôsobí ako ambasádorka empatie na pracovisku a transformačná sprievodkyňa lídrov.

Okrem ďalších inšpiratívnych rozhovorov so zaujímavými hosťami ti ponúkame mnoho skvelých videí s odborníkmi o zdravom a vyváženom stravovaní a viac ako 1000 cvičebných videí s našimi trénermi.

Okrem toho sa už môžeš začať tešiť na ďalšiu prichádzajúcu výzvu. Už 4.9. štartujeme Reštart po lete ! Poď sa pridať a vyformuj svoju postavu snov. Bude to spoločná, energiou nabitá jazda, ktorá ťa zaručene bude baviť ❤️!

online cvičenie
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.