avatar

Mgr. Zuzana Woleková

Tréner
Chceš si zacvičiť so Zuzanou?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Informácie o inštruktorovi

Som fyzioterapeutka špecializujúca sa na urogynekologickú fyzioterapiu. Sprevádzam ženy životným cyklom od prvej menštruácie až po menopauzu alebo aj po nej. Spolupracujem s nimi na obnove alebo údržbe ich zdravia, radím im, vzdelávam.

Vyštudovala som fyzioterapiu (magisterské štúdium) na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Získala som špecializáciu v dvojročnom špecializačnom štúdiu zameranom na liečbu vybraných štrukturálnych a funkčných porúch pohybového systému na SZU v Bratislave. Doplnila som si trénerské vzdelanie 1. stupňa pre vzpieranie (fascinuje ma práca trupového valca v tomto športe) na FTVŠ v Bratislave.

Počas štúdia a po ňom som získala praktické odborné vedomosti na zahraničných stážach v špecializovanej nemocnici na respiračné ochorenia v nemeckom Solingene a na rehabilitačnej klinike v Austrálii v Sydney. Som certifikovaná špecialistka fyzioterapie svalov panvového dna, inkontinencie moču a diastázy na Slovensku, ale aj v Česku. Som certifikovaná špecialistka pre liečbu funkčnej ženskej sterility metódou Ľ. Mojžíšovej, držiteľka certifikátu v certifikovanej pracovnej činnosti mobilizačné techniky, absolventka kurzov lymfodrenáže, viscerálnej terapie, DNS, redcord, pilates, joga, funkčný tréning, fyziotréning a mnohých ďalších.

Všetko spomínané vzdelanie využívam vo svojej práci a prístupe, ktorý je vysoko kauzálny. Pracovala som ešte počas štúdia s deťmi s DMO, v Detskej fakultnej nemocnici v Bratislave na onkologickom oddelení, zároveň v ProBios Bratislava, chvíľku som sa zastavila aj vo Falck Healthcare, vytvorila som svoje vlastné Centrum Aktívnej Fyzioterapie, ktoré som prevádzkovala 3 roky pred nástupom na tretiu materskú dovolenku. Momentálne mám vlastnú prax a spolupracujem s Fyziocentrom Zdravo a Fit, kde som aj odbornou garantkou. Som mama 3 detí, z ktorých prvé som rodila cisárskym rezom a druhé dve medicínsky vaginálne. Moje vlastné ženstvo, materstvo a tiež ženy samotné mi ukázali, aký je deficit odborných vedomostí v tejto problematike. Od roku 2018 školím fyzioterapeutov v SR a ČR. V SR sa nám s kolegami z InkFora podarilo vytvoriť akreditovaný kurz MZSR pre fyzioterapeutov v problematike dysfunkcie svalov panvového dna a inkontinencie moču, v ktorom mám tú česť byť lektorkou. Vediem diplomové práce a som tiež lektorkou kurzov www.zdravoafit.sk. Som zároveň autorkou celostného konceptu popôrodnej rehabilitácie POSTNATAL.

WEB: www.gynfyzio.sk

Programy

program-69
instructor-image

Diastáza od A po Z

Zjisti, zda se tě tento problém týká a zapracuj na něm

Chcem začať cvičiť

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP