Fitshaker podcast č. 2: Katka Runa o sebaláske a sebaprijímaní

Katarína Runa, sprievodkyňa žien na ceste za lepším a plnším životom, v tomto podcaste porozpráva o tom, prečo je dôležité mať sa rada. Ako porovnávanie sa, odmietanie a strach obmedzujú naše plné žitie a hlavne − čo s tým môžeme urobiť.

Katku môžete nájsť aj na jej stránke www.katarinaruna.sk a takisto v rámci Fitshaker Harmonickej výzvy, ktorú štartujeme v novembri 2020.

Katka popri online kurzoch pre ženy a popri starostlivosti o seba a domácnosť má 3 malé deti, mačku a psa (aj muža teda :-)) a vyzerá perfektne − v plnej sile a sebadôvere.

Katka kedysi dávno robila v rádiu aj s „naším” Milanom Lieskovským a čakala, či ju po toľkých rokoch rozpozná. Keďže Milanovi téma sebalásky nič moc nehovorila (asi ju má už „zmáknutú“ :-)), premýšľal počas Katkinho rozhovoru a do konca podcastu si spomenul :-).

 

 

 

 

Vo Fitshaker podcastoch sa rozprávame s inšpirujúcimi hosťami na tému zdravia z rôznych uhlov pohľadu. Fit telo, pokojná myseľ, zdravý vzťah k sebe samému aj ku svetu. Fitshaker podcast ti prináša virtuálne fitnesko www.fitshaker.sk.

Podcast

 

Prečítaj si aj:

6 láskyplných odkazov nielen na Valentína aj pre teba!

Namiesto porovnávania JABLKUJ!

Ako sa naučiť milovať svoje telo vo svojej jedinečnosti?

Andrea Peniaková

Článok bol pridaný dňa 12/10/2020 a zaradený do kategórie: Fitshaker podcasty   |   Autor: Andrea Peniaková

Komentáre