Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 18: Jednoduchý pôrod. Je to možné?

Zuzka sa venuje predpôrodnej príprave pre budúce maminky, sama je mama, a viac o nej nájdeš aj na jej stránke. Jej cieľom je priniesť ženám podporu na ľahší pôrod, posilniť dôveru v jeho proces, vo svoje telo. Ako pracovať so strachmi, ako sa uvoľniť pred pôrodom a ako sa pripraviť, prezradí Zuzka v tejto epizóde. A čo je podľa nej dôležité − nakoniec nemá zmysel hodnotiť pôrod ako dobrý alebo zlý, ale aký z neho mala žena POCIT.

Pre Zuzku bol vlastný pôrod veľmi posilňujúca skúsenosť. Zhodou príjemných okolností sa jej práve niekoľko mesiacov po ňom otvorila možnosť zaučiť sa do sprevádzania ostatných žien pôrodom, a odvtedy pociťuje prácu ako veľké poslanie.
Viac o Zuzke na www.jednoduchyporod.sk.
pôrod
 
fitshaker podcast
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.