Fitshaker hľadá šéfredaktorku a social media divu

Keďže vo Fitshakeri vypukol baby boom, hľadáme posilu do nášho tímu. Čítaj ďalej, lebo možno hľadáme práve Teba! :-)

Čo je to ten Fitshaker(.sk)?

V prvom rade sme online fitko  určené pre ženy. Či si už mamička na materskej, čakáš bábo, prípadne nemáš čas utekať do fitka, alebo len zbožňuješ cvičenie doma (a tešíš sa z ubúdajúcich kilogramov), sme tu práve pre Teba. Vďaka našej stránke si spustíš v pohodlí svojho domova ľubovoľné cvičebné video a dáš si do tela spolu s poprednými inštruktorkami. Či už máš chuť na náročné HIITko, alebo si chceš oddýchnuť pri Pilatese, u nás si určite vyberieš z 13-tich cvičení. (Áno, máme aj jógu pre tehotné ;-) ) Máme aj výsledky -> Referencie na Fitshaker.sk, alebo ak myslíš, že sme si ich vymysleli, tak nám chodia aj recenzie na Facebook.

Okrem toho máme skvelý Fitshaker blog (, ktorý mimochodom práve čítaš a v roku 2016 získal absolútne najviac hlasov spomedzi čitateľov v prestížnej ankete Bloger roka). Taktiež vydávame kuchárske knihy Z fitka do kuchyne a populárny Fitness diár, ktoré sa pravidelne ocitajú v rebríčkoch medzi bestsellermi.

Z krstu našej knihy z Fitka do kuchyne 1 v Martinuse na Obchodnej, ktorý kvôli nám praskal vo švíkoch.

 

Ale toľko o nás, poďme sa rozprávať o Tebe ;-)!

Prečo si myslíme, že sa Ti bude u nás páčiť?

 • Skvelý tím: Keďže je pre nás dôležité, aby sme si vzájomne “sadli”, máme veľmi dobrý cit na kolegov. Sme taká veselá, babská partia (teda okrem mňa :-) ja som len veselý :-) )
 • Práca z domu: Môžeš pracovať v pyžame a nenalíčená. Je nám to jedno, aj tak Ťa nevidíme :-P. Stretneme sa naživo akurát každé 2 týždne na porade (v Bratislave, alebo v Nitre), alebo zadelíme 1x do týždňa hovor cez Skype (ale nemusíš si zapnúť kameru…však vieš…keďže si v tom pyžame :-)
 • Teambuildingy: (že mám písať po slovensky? ehmm…noo…proste robíme super akcie pre stmeľovanie tímu, teda nás :-) – zatiaľ sme ich robili pravidelne len na Vianoce, ale máme v pláne 3x do roka. U nás sa nejdeme opiť (ako v 97,66 ‰ slovenských firiem), ale ideme napr. na Jógu za sprievodu živej hudby, potom na kurz varenia, alebo do zážitkovej reštaurácie (napr. Benihana), či spolu riešime rébusy v únikovej hre a pod.
 • Podporujeme kreatívne nápady: Máš nápad? Sem s ním! Či už Ti napadla nejaká skvelá reklama na Fitshaker, alebo chceš trebááááárs pomôcť ľuďom v núdzi dobročinnosťou, máš našu plnú podporu. Lebo do ohňa treba prikladať, keď horí…a nie keď už vyhasol (heh, celkom trefné prirovnanie, že? :-P)
Z nášho teambuldingu na mindfulness jóge so živou hudbou s úžasnou inštruktorkou Andrejkou Peniakovou

 

A čo teda budeš u nás robiť?

1. Šéfredaktorovať Fitshaker blogu (komunikácia s redaktorkami, plánovanie contentu na týždeň vopred, tuning článkov ako úprava nadpisov a perexov atď.)

2. Komunikovať s médiami: myslíme si, že máme čo svetu povedať: Zdravie, fitness sú čím viac tým populárnejšie sféry.

3. Publikovať a plánovať čitateľsky atraktívny obsah na našom Fitshaker Facebooku (denne zdieľame články nielen z nášho blogu, ale aj z ďalších podobných stránok…mnohí sa pýtajú prečo podporujeme návštevnosť iným webom: My odpovedáme “A prečo nie? Na prvom mieste sú naši fanúšikovia a keď im pomôžu informácie z iných stránok, tak im ich priblížime aj takto.

4. Spolupracovať so spriatelenými web stránkami a aktívne vyhľadávať ďalších “online kamošov”

5. Tvoriť s nami super knižky (normálne také tlačené, ktoré potom stretneš vo výkladoch Martinusu, či Panta Rhei a budeš na seba hrdá)

Takto sme cvičili pred vyše 600 ženami na podujatí Umenie byť ženou. Vidíme sa aj tento rok ;-)

 

Čo si o práci vo Fitshakeri myslia aktuálne, aj bývalé kolegynky?

“Vo Fitshakeri som konečne prišla na to, aké to je, keď človeka práca skutočne baví, napĺňa a vidieť priamo jej pozitívny dopad na ľudí. Je veľmi osviežujúce pracovať v tíme, kde cítiš maximálnu podporu a priateľskú atmosféru. Je to proste dream job :-). ” Táňa Šimončičová (zástupkyňa šéfredaktorky)

Vo Fitshakeri som spoznala skvelých ľudí, vďaka ktorým každé ráno s radosťou vstávam do práce.”  Katka Krutá (Marketing, CPC, SEO)

“Prácou pre Fitshaker sa bavím, vzdelávam a učím nové veci každý jeden deň. Preto ju nevnímam ako zamestnanie, ale ako príjemne strávený čas s úžasným tímom a vytváranie hodnoty pre ľudí, ktorí chcú žiť zdravšie.” Romanka Sadloňová (Šéfredaktorka Fitshaker blogu)

….a neboj, baby to nepísali pod tlakom…ale slobodne, úprimne :-)!

 

Čo za to?

Sme presvedčení o tom, že Ti (okrem vyššie spomenutých benefitov, z ktorých sa ale nenaješ) vieme ponúknuť bohaté finančné ohodnotenie. Jediný dôvod, prečo ho sem nepíšeme, je ten, že jeho výška sa odvíja od nadobudnutých skúseností, ktoré si doteraz mala (to zistíme zo CV a referencií od predcháduajúcich zamestnávateľov). Ináč by to bolo nefér. Príklad: ak si len 2 roky po vysokej škole, tak máš za sebou podstatne menej skúseností, ako napr. zamestnanec, ktorý má za sebou 5 rokov aktívnej praxe v oblasti marketingu.

Z nakrúcania videí pre našu stránku Fitshaker.sk s fitnesskou Magdalénou Kažimírovou

 

Čo od Teba očakávame ?

 • Prácu na plný úväzok min. 8 hodín denne (nadčasy neznášame, ale je možné, že pri deadlineoch napríklad tlače kníh atď. sa im nevyhneme a potiahneme spolu aj cez víkend).
 • Prax v oblasti marketingu aspoň 3 roky (sme maličká firma a žiaľ nemáme priestor na doškoľovanie, preto je pre nás dôležité, aby si bola už rovno _človek z fachu_).
 • Nebudeme sa tajiť tým, že obrovskou výhodou pre nás bude, ak máš živnosť, alebo sro. Lebo neznášame byrokraciu navyše – ničí efektivitu a nadšenie z práce.
 • Neprestávajúcu chuť sa vzdelávať a pracovať na sebe (Ak si rada poobede pri káve vyložíš nohy na stôl a chytíš do ruky Nový Čas, tak nepatríš do nášho tímu…a veru nemám na mysli tú kávu…).
 • Znalosť v oblasti zdravia a fitness (nestačí vedieť len čo je pšeno, či plank).
 • Prinášanie nových a aktuálnych tém.
 • Tvorba a posielanie newslettrov.
 • Úsmev na tvári :-) .

A čo máš urobiť, keď Ťa táto ponuka zaujala? 

 • Vymyslieť liek okamžité schudnutie… Aaale neboj, srandujem :-D Taký liek predsa už bol vymyslený a to ->>> Fitshaker… :-P Prepáč, nemohol som si odpustiť aj ďalší vtip…
 • Stačí nám poslať svoj životopis s motivačným listom, kde nám dôrazne a kreatívne opíšeš, prečo si práve Ty a len Ty najlepšia osoba do Fitshaker tímu. Ber prosím dôraz na nami požadované skúsenosti.
 • Taktiež prosíme o vyplnenie nasledujúceho formulára:

 

Odkedy? (nástup) Od 1.marca 2017

Dokedy? (vyplniť dotazník a poslať veci) Čím skôr…(akože napísal by som sem slovo ASAP…ale to vo Fitshakeri zásadne nepoužívame, lebo je to synonymické stelesnenie stresu, noo a nie???)

Kam? (no však poslať tie veci) peter@fitshaker.sk

Nehodíš sa na túto pozíciu? Tak Ťa poprosíme o zdieľanie, alebo preposlanie inej vhodnej kamoške – adeptke ;-)

Peter Švaral
Nájdeš ma:

Článok bol pridaný dňa 12/02/2017 a zaradený do kategórie: Všeobecné   |   Autor: Peter Švaral

Komentáre