Zacvič si a cíť sa úžasne!

Info o videu:

Dnes to bude opäť veľmi príjemné cvičko. Žiadna “rozbíjačka”, ale 23 minút poctivej práce na celom tele. Po rýchlej rozcvičke nás čakajú 3 cviky zopakované v troch sériách a následne ďalšie 3 cviky tiež v troch sériách.
Prvú trojicu cvikov  tvorí: unožovanie do strán, vytláčanie činiek z pravého uhla nad hlavu, bočné bruško s činkami.
Druhú trojicu cvikov tvorí: unožovanie nohy a predpažovanie protiľahlej ruky v pozícií na štyroch, vytláčanie panvy v ľahu na chrbte, prechytávanie činky v stoji.
Super, super cvičenie prajeme! :-)
Pomôcky: podložka na cvičenie, činky príp. fľaše s vodou

Info o cvičení

Dieťatko je už na svete a ty sa stále trápiš s kilami navyše? Mommy fitness je ideálne cvičenie ako sa po pôrode dopracovať ku krásnej postave. Zapotíme sa, budeme posilňovať problémové partie a tukové vankúšiky, ktoré ti ostali po pôrode doslova „vyženieme“ z tela :-)

Jednou vetou: Pre všetky mamičky, ktoré sa chcú po pôrode opäť dostať do formy. Taktiež rýchla a účinná "injekcia" pre ľudí, ktorí sa po chorobe potrebujú rýchlo postaviť na nohy

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie

Vhodné pre: mamičky, alebo ženy, ktoré sa potrebujú čím skôr dostať do formy po chorobe

Ciele: znižovanie hmotnosti, formovanie postavy, zvýšenie sily a kondície

Inštruktorka

Janka Budayová

Ahoj, volám sa Janka a som rada, že aj ja vás môžem sprevádzať aktívny športovým životom. Napriek tomu, že pôvodné plány o budúcnosti som mala iné, pohyb, aktívny život, tréning a zdravá životospráva sa stali mojou neodlúčiteľnou súčasťou života a neskôr aj smerovaním. V týchto dňoch je mojim zamestnaním ročný syn Filipko. Som mamičkou na materskej ...

Zobraziť viac

Komentáre