Chceš si zacvičiť toto video?

Najprv si musíš aktivovať členstvo. Pozri si výhody, ktoré získaš.

DĹŽKA VIDEA
15:00
Obtiažnosť
Náučné video
Hodnotenie videa
4.6
Inštruktor
Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVIEK 2023
Obľúbené
Inštruktor
Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVIEK 2023

VÝZVA DO PLAVIEK 2023 - Stravou ku krásnej postave, no najmä k zdravému telu

informácie o cvičení

Vitaj pri prvom stravovacom videjku tejto výzvy!

Každý týždeň sa môžeš tešiť na výdatnú porciu infošiek, ktoré ťa dovedú ku krásnemu, no najmä zdravému telu. Pretože zdravie je to, o čo by sme sa v prvom rade mali usilovať. 😊

Stravovacími videami ťa v tejto výzve budú sprevádzať nutričné terapeutky z Ne hladu – Andrea Jakešová a Veronika Pourová. Obe majú dlhoročné skúsenosti s výživovým poradenstvom a sme si istí, že ti odovzdajú množstvo užitočných rád a tipov ohľadne stravovania.

Ako to bude prebiehať? Vždy v nedeľu (a dnes výnimočne i v utorok 😊) ťa bude v kalendári čakať stravovacie video na určitú tému. A aby si mohla krok za krokom pracovať na svojom zdravšom JA, pripravená bude aj Úloha týždňa. Vďaka nej si môžeš postupne budovať nové návyky. 😊

V úvodnom videjku sa dozvieš odpovede na tieto otázky:

 • Ako by mali vyzerať tvoje hlavné jedlá?
 • Ako si rozložiť množstvo bielkovín, sacharidov a tukov na tanieri?
 • Je nutné počítať kalórie?
 • Koľko porcií by sme mali denne zjesť?
 • Naozaj potrebujeme medzi hlavnými jedlami aj snacky?
 • Na čo netreba zabúdať pri redukcii?
 • A veeeľa ďalšieho.

Pripravených je pre teba 15 minút výživného rozprávania. Tak sa pohodlne usaď, vezmi si pero a papier a uži si svoju dávku užitočných informácií na tému zdravého stravovania. A v nedeľu sa na teba tešíme pri ďalšom videjku. 😊

Na záver ešte pár dôležitých informácií:

 1. V e-mailovej schránke ťa čaká Manuál k výzve, v ktorom nájdeš všetko dôležité o tom, ako výzva funguje a čo ťa v nej čaká.
 2. Ak chceš vedieť viac o Energetickom príjme a výdaji neprehliadni krátke BONUSOVÉ VIDEO, ktoré nájdeš pod týmto videom.
 3. V kategórii Na stiahnutie máš prístup k viacerým vzorovým jedálničkom alebo e-bookom. Môžeš skúšať recepty, ktoré ťa oslovia.
 4. Chceš si vypočítať svoj bazálny metabolizmus či potrebný kalorický deficit? Urobiť tak môžeš prostredníctvom našej BMI kalkulačky.
 5. Prihlásiť sa k odberu informačných e-mailov k výzve.
 6. Nefunguje ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu.
 7. Pripájame ďalšie rady, tipy a odpovede na tvoje otázky.

Inštruktor

Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVIEK 2023
Projekt „Ne hladu“ založili nutričné terapeutky Andrea Jakešová a Veronika Pourová v roku 2012. Celé sa to začalo blogom, ktorý reagoval na nepravdivé informácie a mýty vo výžive, ktoré sa šírili na internete. Blog www.nehladu.cz pomáhal a do dnešného dňa pomáha ľuďom zorientovať sa vo svete výživy a vyznať sa v enormnom množstve často protichodných informácií, a to na základe aktuálnych vedeckých poznatkov. V roku 2019 vyšla kniha „O výžive“, ktorá zrozumiteľným spôsobom podáva informácie o zdravom stravovaní širokej laickej verejnosti. Venuje sa vysvetleniu základných pojmov vo výžive, popisu jednotlivých živín a celkovej energetickej potrebe človeka, vyvracaniu výživových mýtov aj populárnych diét. Jej súčasťou je niekoľko vyvážených receptov a vzorové jedálničky prepočítané na rôznu energetickú hodnotu. V roku 2022 vyšla kuchárska kniha „Vyváženě“, na ktorej sa podieľalo 5 nutričných terapeutiek a ktorá prináša 108 receptov zostavených tak, aby boli vyvážené. Nájdete v nej medzinárodnú kuchyňu aj české klasiky, jedlá s mäsom, vegetariánske aj vegánske a označené sú aj recepty bez lepku a bez mlieka, aby sa v nej dobre orientovali aj osoby s rôznymi výživovými obmedzeniami. Jedlá sú v kuchárskej knihe rozdelené do troch kategórií: raňajky, snacky a hlavné jedlá. Informácie o výžive ako aj aktuality z poradne zdieľame na našom webe www.nehladu.cz a na našich sociálnych sieťach Instagram a Facebook. Od roku 2021 pravidelne vychádza podcast „O výžive“, ktorý sa venuje ako osvete v zdravej výžive, tak aj rozhovorom so športovcami a zaujímavými osobnosťami, ktoré majú čo do činenia s výživou. Vyšla tiež séria nahrávok priamo z našej poradne, kedy sme so súhlasom klientov nahrávali priebeh celej spolupráce. Tým „Ne hladu“ má na konte aj neúrekom výstupov v najrôznejších českých televíznych aj online reláciách, ako je DVTV, Dobré ráno s ČT, Sama doma alebo Prima NEWS. Rozhovory s nutričnými terapeutkami vyšli napríklad v týchto magazínoch: Dieta, Apetit, Forbes, MF Dnes alebo Květy. Všetky aktivity „Ne hladu“ podporuje snaha o čo najširšiu osvetu v zdravej výžive na základe vedecky podložených informácií bez mýtov.
Čítať viac

Moja poznámka

Páči sa ti tento program? Predtým, ako si ho zacvičíš si musíš aktivovať členstvo

Klasické fitko

Svoje krivky vystavuješ na verejnosti

Jedno miesto, tí istí ľudia

Zápchy, preplnená MHD, preplnené parkoviská

Mnoho času stráveného mimo domova

Hľadanie opatrovateľky alebo fitka s detským kútikom

Musíš si obliecť drahé trendy oblečenie aby si zapadla

Keď odídeš z hodiny skôr, cítiš sa trápne

Cca 80 €/ mesiac

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma na teba nikto nepozerá

Cvič kedykoľvek chceš

Stačí prísť k zariadeniu s internetom a cvičíš

Viac času na rodinu a priateľov

Počas cvičenia môžeš strážiť deti

Cvič v pokoji aj v pyžame a nenalíčená

Cvičenie môžeš kedykoľvek prerušiť

Len null€/ mesiac

info icon

100% záruka vrátenia peňazí. Vyskúšaj PREMIUM členstvo na 2 mesiace. Ak si myslíš, že to nestojí za € mesačne, ihneď ti vrátime peniaze a zrušíme účet bez akýchkoľvek otázok a pripomienok.

warranty