Chceš si zacvičiť toto video?

Najprv si musíš aktivovať členstvo. Pozri si výhody, ktoré získaš.

DĹŽKA VIDEA
13:00
Obtiažnosť
Náučné video
Hodnotenie videa
4.6
Inštruktor
Markéta Gajdošová
Markéta GajdošováVÝZVA DO PLAVIEK 2021
Obľúbené
Inštruktor
Markéta Gajdošová
Markéta GajdošováVÝZVA DO PLAVIEK 2021

VÝZVA DO PLAVIEK 2021 - Čo jesť pred a po cvičení + doplnky stravy

informácie o cvičení

Zdravíme ťa :-) pri ďalšom z našich stravovacích videí, kde nás bude tentokrát čakať jedna z obľúbených a často diskutovaných tém - Čo jesť pred a po cvičení. 

Vedela si, že predtréningová a potréningová strava je naozaj dôležitá a správne zvolené potraviny ti vedia napomôcť nielen k lepšiemu výkonu, ale aj pri regenerácii po športe? Alebo to, že niektorým potravinám je lepšie sa pred a po tréningu vyhnúť? 

Chceš sa dozvedieť viac o proteíne, spaľovačoch tuku či iných doplnkoch stravy?

 Markétka nám porozpráva o nasledujúcich témach:

  • Špecifiká predtréningového a potréningového jedla
  • ako je to s makroživinami a vlákninou
  • Načasovanie jedál
  • Dôležitosť športu pri chudnut
  • Doplnky stravy (proteín, spaľovače tuku, vitamíny a minerálne látky, a pod.) 

Určite si nezabudni prečítať aj náš článok z blogu, v ktorom sa rovnako dozvieš, čo by mala obsahovať tvoja strava pred a po tréningu a budeš tak mať ešte lepší a komplexnejší prehľad o tejto téme. :-)

Prajeme ti krásne dni a správny výber pred a po-tréningového paliva pre svoje telo :-) 

Inštruktor

Markéta Gajdošová
Markéta GajdošováVÝZVA DO PLAVIEK 2021
Som certifikovaná výživová poradkyňa, nutričná koučka, spoluautorka bestselleru Cesta k opravdovému jídlu, autorka podcastov Marketa's Vibes a zakladateľka konceptu mg coaching® zaisťujúceho vlastný tím a tiež vlastnú značku produktov jedla založeného na filozofii kvalitnej výživy. Láske k výžive som podľahla v Los Angeles, kde som žila a študovala. Osobná vášeň, ktorá pôvodne nebola kariérnym zámerom, sa vďaka kaskáde životných prevratov a momentov, ktoré sa stali v správnej chvíli, zmenila na oblasť, ktorá udala môj smer a definovala náplň toho, čo dnes vnímam ako svoje poslanie a do čoho investujem všetku svoju energiu, lásku a zapálenie. Vďaka zahraničným skúsenostiam a osobnej ceste svoju prax už od začiatku zakladám na prepájaní súvislostí, celostnom prístupe k zdraviu a k šíreniu myšlienky, že strava neovplyvňuje iba to, ako vyzeráme, ale predovšetkým to, ako sa cítime a ako bez zveličovania žijeme. V dnešnej dobe, v ktorej sme obklopení extrémami, nie je jednoduché nájsť rovnováhu, porozumieť potrebám svojho tela a dospieť do štádia, v ktorom človek miluje sám seba a je schopný žiť šťastný a zdravý život. O to je to však dôležitejšie. Sama na sebe som si vyskúšala, nakoľko môže správne nastavený jedálniček zmeniť život k lepšiemu. Po návrate do Českej republiky a po potvrdení si statusu certifikovanej výživovej poradkyne akreditáciou MŠMT som si začala čím ďalej tým intenzívnejšie uvedomovať, na akej úrovni sa u nás služby podobného typu nachádzajú, a nedokázala som sa s tým stotožniť. Práve impulz zmeniť túto situáciu stál za budovaním filozofie, za ktorú staviam svoje meno dnes. Pretože mojou prioritou bolo vždy prepájanie zmysluplného poslania vo výžive a osobných výziev, túžba ďalšieho posunu na seba nedala dlho čakať a pridala som aj nadväzujúce štúdium klinickej výživy na Florida International University v Miami , ktorého frekventantkou v súčasnosti som. Na akademickej pôde som vďaka predchádzajúcej niekoľkoročnej praxi v odbore dostala tiež možnosť podieľať sa na výskume pod záštitou Robert Stempel College of Public Health , ktorá bola prvým krokom k premene mojej dlhodobej vízie česko-americkej pôsobnosti na realitu. Instagram: @marketgajdosova Podcast: Marketa's Vibes Značka: MG (via https://shop.acupofstyle.com/mg/) Kontakt: www.marketagajdosova.com marketa@marketagajdosova.com
Čítať viac

Moja poznámka

Páči sa ti tento program? Predtým, ako si ho zacvičíš si musíš aktivovať členstvo

Klasické fitko

Svoje krivky vystavuješ na verejnosti

Jedno miesto, tí istí ľudia

Zápchy, preplnená MHD, preplnené parkoviská

Mnoho času stráveného mimo domova

Hľadanie opatrovateľky alebo fitka s detským kútikom

Musíš si obliecť drahé trendy oblečenie aby si zapadla

Keď odídeš z hodiny skôr, cítiš sa trápne

Cca 80 €/ mesiac

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma na teba nikto nepozerá

Cvič kedykoľvek chceš

Stačí prísť k zariadeniu s internetom a cvičíš

Viac času na rodinu a priateľov

Počas cvičenia môžeš strážiť deti

Cvič v pokoji aj v pyžame a nenalíčená

Cvičenie môžeš kedykoľvek prerušiť

Len null€/ mesiac

info icon

100% záruka vrátenia peňazí. Vyskúšaj PREMIUM členstvo na 2 mesiace. Ak si myslíš, že to nestojí za € mesačne, ihneď ti vrátime peniaze a zrušíme účet bez akýchkoľvek otázok a pripomienok.

warranty