Chceš si zacvičiť toto video?

Najprv si musíš aktivovať členstvo. Pozri si výhody, ktoré získaš.

DĹŽKA VIDEA
10:00
Obtiažnosť
Ľahká
SPÁLENÉ KALÓRIE
0 kcal
Hodnotenie videa
4.8
Inštruktor
Andrea Peniaková
Andrea PeniakováPILATES a GRAVID YOGA
Obľúbené
Inštruktor
Andrea Peniaková
Andrea PeniakováPILATES a GRAVID YOGA

Stíšenie a napojenie na seba prostredníctvom meditácie

informácie o cvičení

Naše životy sú preplnené povinnosťami, úlohami a činnosťami, ktoré nám nedajú pokojne dýchať, ani keď ich ukončíme. Uponáhľaná doba a všetko má byť rýchlo a hneď. Dopraj si stíšenie a nauč sa v pokoji nielen meditovať, ale i žiť. Vypni telefón, a nechaj ho takto čo najčastejšie. Najkrajšie veci sa dejú v skutočnom živote, nie virtuálnom. Sme však príliš nútení byť stále k dispozícii druhým.

Venujeme toľko pozornosti i samy sebe? Svoju prácu a povinnosti zrušiť nevieme. Čo ale môžme zmeniť je ich prežívanie a práve meditácia je jednou z ciest, po ktorých sa odporúča kráčať. Je oveľa príjemnejšie žiť v pokojnom režime a rozdávať ho navôkol. Ukážeš tak sebe i druhým, že toto je určite lepšia forma zvládania a prežívania ako stresy a pocit tlaku.

Uži si túto meditáciu a pokojne sa k nej časom znova vráť. Nevzádavaj sa v hľadaní stíšenia a pokoja. Táto vnútorná prax, ako jej tiež hovoríme, je výborným pomocníkom v duševnom precvičovaní.

Pomôcky: podložka na cvičenie

Pomôcky

Vhodné

Inštruktor

Andrea Peniaková
Andrea PeniakováPILATES a GRAVID YOGA
Teším sa, že si spolu zacvičíme! Pilates , joga a gravid joga . Na týchto cvičeniach sa spolu uvidíme. Zlepšíme držanie tela, silu aj ohybnosť, dýchanie a tiež uvoľníme myseľ a zlepšíme vzťah k sebe samej. Cieľom mojich cvičení je nielen vyzerať dobre, ale hlavne cítiť sa dobre! Byť vďačná za to, čo mám, zatiaľ čo pracujem na tom, čo chcem zmeniť a zlepšiť. Pridáš sa? S Andrejkou sa môžeš stretávať každý rok aj vo výzve Harmónia tela a duše , ktorá sa začína vždy začiatkom novembra a trvá do Vianoc. Okrem tohto obdobia nájdeš harmonické výzvy (aj predchádzajúce ročníky) medzi programami naspodku stránky. Teším sa na teba online na Fitshakeri alebo osobne na hodinách v Bratislave. Môj rozvrh a info o mne nájdeš na týchto stránkach: FB: www.fb.com/cviceniaba IG: andrea_mindfulflow WEB: www.peniakova.com Dosiahnuté vzdelanie: • Špecializačný kurz Pilates inštruktor (FACE CZECH academy), Brno, 2013 • IYN certificate – Mindfulness Yoga Instructor (mesačný kurz v Španielsku), BodhiYoga school, 2016 • Výcvik jogovej terapie pod vedením M. Ďuriša, Bratislava, júl 2017 • Gravid Yoga špecializácia, Akadémia Powerjoga Slovensko, Piešťany, 2018 • Inštruktor Aerobiku, Step aerobiku, Cvičenia s pomôckami (FACE CZECH academy), Trnava, 2004 • Kurz tanečnej a pohybovej terapie (OZ Arte • Trénerka BabyBalance od roku 2014 Spoznaj ma bližšie a vypočuj si podcast , v ktorom ma vyspovedala Adri Špronglová.
Čítať viac

Zapojené partie

SHOULDERSCHESTBICEPSTRICEPSFOREARMABSQUADSCALVESGLUTESLATS
Celé telo

Moja poznámka

Páči sa ti tento program? Predtým, ako si ho zacvičíš si musíš aktivovať členstvo

Klasické fitko

Svoje krivky vystavuješ na verejnosti

Jedno miesto, tí istí ľudia

Zápchy, preplnená MHD, preplnené parkoviská

Mnoho času stráveného mimo domova

Hľadanie opatrovateľky alebo fitka s detským kútikom

Musíš si obliecť drahé trendy oblečenie aby si zapadla

Keď odídeš z hodiny skôr, cítiš sa trápne

Cca 80 €/ mesiac

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma na teba nikto nepozerá

Cvič kedykoľvek chceš

Stačí prísť k zariadeniu s internetom a cvičíš

Viac času na rodinu a priateľov

Počas cvičenia môžeš strážiť deti

Cvič v pokoji aj v pyžame a nenalíčená

Cvičenie môžeš kedykoľvek prerušiť

Len null€/ mesiac

info icon

100% záruka vrátenia peňazí. Vyskúšaj PREMIUM členstvo na 2 mesiace. Ak si myslíš, že to nestojí za € mesačne, ihneď ti vrátime peniaze a zrušíme účet bez akýchkoľvek otázok a pripomienok.

warranty