Popôrodné kilečká preč!

Info o videu:

Síce nemáme čarovnú paličku, s ktorou by sme urobili: “Čáry- máry…popôrodné kilečká preč!” Ale máme tento mamičkovský program, s ktorým kilečká pôjdu hravo dole. Napr. aj vďaka tomuto videu zameraného na formovanie celého tela.
Zo začiatku si dáme zopár sérií squatov + zdvíhanie kolena a protilahlého predlaktia. Potom pôjdeme na podložku a dáme si striedačku 3 cvikov: ženský tricepsový klik, skracovačky so zdvihnutou nohou a skracovačky s dotykom ruky o členok z vonkajšej strany (na pekné boky).
Cvičenie ukončíme náročnejším cvikom- plank s priťahovaním kolena. Na úplný záver strečing na natiahnutie celého tela. Prajeme príjemný čas pri cvičení :-)
Pomôcky: podložka na cvičenie

Info o cvičení

Dieťatko je už na svete a ty sa stále trápiš s kilami navyše? Mommy fitness je ideálne cvičenie ako sa po pôrode dopracovať ku krásnej postave. Zapotíme sa, budeme posilňovať problémové partie a tukové vankúšiky, ktoré ti ostali po pôrode doslova „vyženieme“ z tela :-)

Jednou vetou: Pre všetky mamičky, ktoré sa chcú po pôrode opäť dostať do formy. Taktiež rýchla a účinná "injekcia" pre ľudí, ktorí sa po chorobe potrebujú rýchlo postaviť na nohy

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie

Vhodné pre: mamičky, alebo ženy, ktoré sa potrebujú čím skôr dostať do formy po chorobe

Ciele: znižovanie hmotnosti, formovanie postavy, zvýšenie sily a kondície

Inštruktorka

Janka Budayová

Ahoj, volám sa Janka a som rada, že aj ja vás môžem sprevádzať aktívny športovým životom. Napriek tomu, že pôvodné plány o budúcnosti som mala iné, pohyb, aktívny život, tréning a zdravá životospráva sa stali mojou neodlúčiteľnou súčasťou života a neskôr aj smerovaním. V týchto dňoch je mojim zamestnaním ročný syn Filipko. Som mamičkou na materskej ...

Zobraziť viac

Komentáre