Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

PLAVKOVÁ VÝZVA 2019 - Angličáky, kvapky potu a parádne celé telo!

Janka Budayová
Janka BudayováMOMMY FITNESS a TONING INTERVAL
Nenastavená
150 kcal
5.0
30 min
0 videní

Informácie o cvičení

S Jankou sa opäť zapotíme a užijeme si skvelé intervalové cvičenie. 50 sekúnd budeme makať, 10 sekúnd oddychovať. Že to je nefér pomer? Práveže naopak! Je ideálny na to, aby si si aj osvojila techniku cviku a aj danú svalovú skupinu parádne precvičila. Vo videu ťa čakajú tieto cviky: drep naúzko, drep naúzko s výskokom, "vykročenie" z planku k dlani, výpady, angličáky, rozpažovanie, bicepsová flexia s činkami, zdvíhanie činiek nad hlavu. Precvičíme komplet celé telo od ramien, bicepsov, chrbtových a prsných svalov, cez core, sedacie svaly, stehná...proste kompletka za pol hodinku ako má byť. Nech sa dobre cvičí! :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie, činky (príp. fľaše s vodou)

NESTAČILO TI? Formovačka celého tela

ĽAHŠIA VERZIA: Zadok ako broskynka

Dôležité! Keďže Výzva do plaviek 2019 nám pomaly končí, chceme Ti poradiť ako ďalej pokračovať ;-) Stačí si vybrať jednu z nasledovných možností:
 • Vyber si jednu z minulých výziev, náš tip. napríklad tohtoročnú Novoročnú výzvu 2019 (s Ivankou Eľkovou) , alebo minuloročnú Plavkovú výzvu 2018 (s Mirkou Luberdovou) 

 • Zvoľ si cvičebný program z nášho zoznamu, ktorý ti počas výzvy najviac zarezonoval. Bolo to Sexy Body, Six Pack, HIIT, Intense, Pilates, či Yoga? Tieto, ale aj ďalšie cvičebné programy nájdeš TU

 •  Zopakuj si túto výzvu znovu. Veď ako sa hovorí, opakovanie je matka múdrosti :-)


P.S.: Toto videjko tiež nájdeš v cvičebnom programe Toning Interval

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Janka Budayová
Janka BudayováMOMMY FITNESS a TONING INTERVAL
Ahoj, volám sa Janka a som rada, že aj ja vás môžem sprevádzať aktívnym športovým životom. Napriek tomu, že pôvodné plány do budúcnosti som mala iné, pohyb, aktívny život, tréning a zdravá životospráva sa stali mojou neoddeliteľnou súčasťou života a neskôr aj smerovaním. V týchto dňoch je mojím zamestnaním ročný syn Filipko. Som mamičkou na materskej dovolenke, ktorú si mimoriadne užívam. Vďaka úžasnej podpore rodiny a okolia sa aj v tomto období môžem venovať svojej práci fitnes trénerky, poradenstvu pre výživu a zdravý životný štýl, ale aj aktívnemu súťaženiu ako pretekárky SANK (Slovenská asociácia naturálnej kulturistiky). Svoje medicínske, pedagogické, fitnes vzdelanie a prax si neustále dopĺňam a teším sa každej novej výzve. Dosiahnuté vzdelanie: Tréner vo fitnes a kulturistike I. kvalifikačného stupňa (výživové a tréningové plány na mieru, tvarovanie postavy, redukcia telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, diagnostika tela, prevencia a náprava svalových dysbalancií, príprava na fitnes súťaže) Inštruktor BOSU I. kvalifikačného stupňa Balančný a funkčný tréning Inštruktor aerobiku I. triedy, inštruktor bodyform Inštruktor Dance Fitness I. kvalifikačného stupňa Tanečný lektor Lektor ľudového tanca (vedenie DTS – detského tanečného súboru) Inštruktor Zumba Basic 1, 2, Toning, Zumbatomic, Aqua Zumba Poradca pre výživu, člen AVP (aliancie výživových poradcov ČR) Cvičenie a výživa v tehotenstve a po pôrode Tréner Buggy Bootcamp – kočíkový fitness Inštruktor Nordic Walking V mojom živote rezonujú tieto dve krásne mottá a aplikujem ich v súkromnom i profesijnom živote: „Nejde o to, ako inkasuješ, ide o to, koľko rán unesieš a napriek tomu sa znovu postavíš, koľko rán dokážeš prijať a nezastavia ťa. Len tak sa víťazí!“ „ Netreba robiť v živote veľké veci, ale malé skutky s veľkou láskou.“
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP